Zavrieť

Porady

Novelizácia platových taríf na rok 2009 (štátna služba, verejná služba)

Ahojte,

potreboval by som pomoct ohladom platových taríf zamestnancov v štátnej službe a verejnej službe. Kedže tieto tarify sa novelizujú každý rok nariadením vlády SR, chcel by som Vás požiadať o informáciu aké sú aktuálne platové tarify na rok 2008 (štátna služba ale aj základná stupnica platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme) a aké budú platné v roku 2009?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Policajtov a vojakov som našiel... Ostatných zamestnancov však zatiaľ nie..

    http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/de...80&Rocnik=2008

    binas je offline (nepripojený) binas

    binas
    vdaka za tuto informaciu, ale momentalne pre mna platove tarify príslušníkov policajného a hasičského zboru nie sú zaujímavé, tak isto ma nezaujíma novelizácia platových taríf učiteľov. Potrebujem info iba o novelizovaných tarifných platoch zo zákona 312/2001 o štátnej službe a 553/2003.

    Dakujem
    Iveta Matlovičová
    Ahoj,
    prikladám schválené znenie zákona aj s prílohami - zatiaľ nebolo uverejnené v ZZ.

    Lilu1 je offline (nepripojený) Lilu1

    Lilu1
    Na stranke ministerstva skolstva v casti ministerstvo skolstva - dokumenty a materialy osobneho uradu - rezortne predpisy, servisne a informacne materialy sa nachadza stupnica platovych tarif pedagogickych zamestnancov platnej od 1. januara 2009 ako aj zapocitana prax.

    Vlastne mozem pripojit aj link:
    http://www.minedu.sk/index.php?lang=sk&rootId=537

    LydaLyda je offline (nepripojený) LydaLyda

    LydaLyda
    Vie mi niekto poradiť /i keď je v súčasnej dobe fin. kríza/ akoby sa premietne "ročná odmena" u zamestnanca odmeňovaného vo verejnej službe do priemerného zárobku? Použila by sa 1/12 z tejto odmeny pri výpočte u platenej náhrady, napr. dovolenka ....?

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    u zamestnanca odmeňovaného podľa zákona o verejnom záujme sa priemerný hodinový zárobok za príslušný mesiac pre potreby náhrad vypočítava z funkčného platu, ktorý je v danom mesiaci. Príklad Máš funkčný plat 400 €. Robíš celý mesiac september : máš plat 400 €, dovolenkuješ celý september máš plat 400 €.
    Iveta Matlovičová
    MartinaŠ Pozri príspevok
    Platový dekrét od 01.11.2009, má niekto vzor?
    Aj ja som hľadala, ale nenašla. Na stránke MŠ SR sú staré vzory. Možno ešte nie sú na svete:-)) Neviete mi poradiť, kde by som našla nejaké praktické informácie k odmeňovaniu štátnych zamestnancov ? (Nový zákon mám k dispozícii, ale to je len samý §)

    elenka je offline (nepripojený) elenka

    elenka
    Nemáte niekto nové stupnice palových taríf pre zamestnancov vo verejnom záujme, platné od 1.1.2010 ?
    Vraj boli už vládou schválené, ale ešte nevyšli v zbierke, a nemôžem sa k nim dostať,.
    Ďakujem za pomoc.
    Iveta Matlovičová
    elenka Pozri príspevok
    Nemáte niekto nové stupnice palových taríf pre zamestnancov vo verejnom záujme, platné od 1.1.2010 ?
    Vraj boli už vládou schválené, ale ešte nevyšli v zbierke, a nemôžem sa k nim dostať,.
    Ďakujem za pomoc.
    nech sa ti páči :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.