Zavrieť

Porady

ELDZ - max. vymeriavacie základy

Potrebovala by som radu. Vyplňam ELDZ pracovníčke za obdobie od roku 2004. K dispozícii mám mzdové listy na ktorých však nie sú uvedené vymeriavacie základy pre jednotlivé druhy poistenia. Kde by som mohla nájsť tabuľku maximálnych vymeriavacích základov za roky 2004-2006 ?

ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    www.socpoist.sk

    Maximálnu výšku vymeriavacieho základu mesačne na platenie poistného na dôchodkové poistenie zamestnanca ustanovuje § 138 ods. 12 písm. a) zákona č. 461/2003 Z. z. v znení zákona č. 439/2004 Z. z. a zamestnávateľa § 138 ods. 14 písm. a) zákona č. 461/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov. Takto obmedzená výška vymeriavacieho základu sa uvádza na evidenčnom liste dôchodkového poistenia.

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    Pre ekopo :Zamestnankyňa mala mzdu nad max.VZ - nemôžem uviesť do ELDZ jej hrubú mzdu ale len max. VZ.

    Ďakujem za linky, medzitým som si to aj našla, predtým sa mi nedarilo. Ani neviem z akého softu sú tie mzdové listy.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    GABAZ Pozri príspevok
    Pre ekopo :Zamestnankyňa mala mzdu nad max.VZ - nemôžem uviesť do ELDZ jej hrubú mzdu ale len max. VZ.

    Ďakujem za linky, medzitým som si to aj našla, predtým sa mi nedarilo. Ani neviem z akého softu sú tie mzdové listy.
    Len tak naokraj. Momentálne už nie sú ELDZ ale ELDP

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    Ďakujem za upozornenie, evidenčný list som nerobila ani nepamätám, tak sa mi to aj trocha pletie, ale viem, že sa menili názvy.

    ELDZ - max. vymeriavacie základy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.