Zavrieť

Porady

mapy do CS Source

Viete mi povedať, ako mám nainštalovať nové mapky do CS?
poprosím presný postup, kde čo rozbaliť, lebo sa mi to nejako nedarí.....
ked si niečo stiahnem odtialto -
http://www.cstrike-planet.com/maps

kedysi sa mi to podarilo - este v CS .1.6, ale neviem , teraz sa mi to nejako nedarí.....
resp - aj ked sa mi to podarí, kdesi hodiť, tak mapu začne načítavať, ale nenačíta a teda najde.

ak to tam treba porozdelovať do nejakých priečinkov, popíšte pls. presne ako.
Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    Zdravím, nikde nepíšete, či máte server (najčastejšieh CS for Linux), na ktorý to potrebujete, alebo Vám ide len o to nahrať mapy do inštalácie hry Windowsu?
    Takze navod by Artemis Fowl:
    Stiahnes si ten .zip s tej stranky preveris antivirakom potom otvoris cez winrar alebo winzip preklikas sa ces tie priecinky v tom zipe az dojdes do priecinku v ktorom budu subory:
    Nazov_mapy.bsp
    Nazov_mapy.Nav
    Nazov_mapy.txt
    to vsetko skopirujes do .........\Counter-Strike Source\cstrike\maps
    ja mam aj aj ale 1,6 je lepsia v Source je taka divna dinamyka ako keby si sa nad zemou vznasal.
    pls ja keĎ som sťiahol css a mám ho v fomáte winráru tak ako sa dostaň do žložky mapy keď si niejakú chcem nainštalovať
    chcem nainštalovať?

    Fr4nS je offline (nepripojený) Fr4nS

    Fr4nS
    Samuel Urban Pozri príspevok
    pls ja keĎ som sťiahol css a mám ho v fomáte winráru tak ako sa dostaň do žložky mapy keď si niejakú chcem nainštalovať
    chcem nainštalovať?
    na 1.6 je ľahké chytíš a vložíš do zlošky maps ... a na Cs S neviem presne ale pochyujem že je to nejaký rozdiel ... a chyba je možno tým že sťahuješ proste zlé mapky, skús hladať čisto aby boli na cs s a nie na 1.6 ... potom skús pátrať na pevnom disku (jasneže v zloške kde je nainštalované ) po zložke s názvom maps .. stiahni mapy na cs S a prenes ich do tej zložky
    Naposledy upravil Fr4nS : 11.06.11 at 18:52

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.