Zavrieť

Porady

Stavba-dom-nábytok-kamenár

STAVBA-DOM-NÁBYTOK
9. ročník výstavy o kultúre bývania

KAMENÁR
7. ročník výstavy kameňopriemyslu a geológie
20. - 22. novembra 2008

Otváracie hodiny:

20. - 21. 11. 2008 od 10.00 do 18.00 h
22. 11. 2008 od 9.00 do 15.00 h

Miesto konania:
areál výstaviska EXPO CENTER a.s.
Pod Sokolicami 43, 911 01 Trenčín

VSTUP ZDARMA
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Neviem ako poznáš výstavisko TMM. Výstava bola iba v dvoch pavilónoch. V jednom a kúsok druhého bol nábytok a v druhom, v ostatnej časti náhrobné kamene (to ako tá výstava Kamenár). Šiel som tam na inšpiráciu kúpeľne, kuchynskej linky a možno obývačkovej steny. Pozrieť zariadenie, niečo ako sú na tejto porade. Bol som sklamaný. Veľa sedacích súprav, mohutných. Tri sprchovacie kúty, aj to masážne. Pár postelí. Pár kuchynských kútov (teda lavíc a stolov). Ešte bezpečnostné dvere a nejaká vata na vyplnenie výstavnej plochy. To vidím viac v obchode s nábytkom a katalógy na www stránkach. Skrátka čakal som nainštalované nejaké kúpelne, kuchyne či obývačky. Na foťáku som neurobil ani cink na spúšť. Zato keby som vedel, že zajtra zomriem náhrobné kamene som si mal z čoho vybrať, ale tiež kde hľadať, potom. Skrátka, pre mňa sklamanie, ale veď to je zadarmo.

    salka je offline (nepripojený) salka

    salka
    Erzet vďaka, uľahčil si nám rozhodnutie, chceli sme ísť zajtra.
    Ozaj to vyzerá byť slabé /vidieť sme chceli presne to isté čo ty/...tak potom ti odporúčam výstavu na jar na Agráči v NR.

    Stavba-dom-nábytok-kamenár

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.