Zavrieť

Porady

Windows Media Player 11 a Internet Explorer 7 SK

Odkiaľ sa dá stiahnuť
Windows Media Player 11
a Internet Explorer 7
po slovensky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Toy M@ch!n3 je offline (nepripojený) Toy M@ch!n3

    Toy M@ch!n3
    mpca Pozri príspevok
    LIP pre IE7 je TU:

    microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=sk



    WMP 11 CZ

    microsoft.com/downloads/d...8-5166114010ca

    slovenská verzia neexistuje...
    Ten LIP pre IE7 mi nejde nainštalovať(prikladám screenshot). Asi preto, lebo mám WindowsŸ XP Service Pack 3 (SP3), nie SP2.

    A naozaj neexistuje WMP11 v slovenčine? Mne sa zdá, že v slovenskej Viste je aj WMP11 po slovensky.
    screenshot1.JPG  
    screenshot2.JPG  
    1/1

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Neviem ako je to s LIP balíčkom pre WMP11, ale prečo si nestiahneš rovno inštalačný balík WMP11 v češtine: - "wmp11-windowsxp-x86-CS-CZ.exe".
    Ja som si ho inštaloval ešte na SP2, ale po up na SP3 nie sú žiadne problémy, aktualizuje sa atd.
    Pri inštalácii - celá inštalácia prebehla v CZ jazyku ale prvé (a ďalšie) spustenia WMP11 boli v ENG jazyku. Mám originál ENG WinXP s doinštalovanou slovenčinou.
    Vyriešil som to tak, že som si ten inštalačný balík neinštaloval priamo, len som si to rozbalil do nejakého adresára a z toho rozbaleného som to inštaloval. Potom je to celé v CZ a ide v poriadku.
    Ono je to síce s koncovkou EXE, ale je to normálny archív ktorý sa dá rozbaliť (ja vo WinRAR).
    Možno by ti tento spôsob pomohol.

    Toy M@ch!n3 je offline (nepripojený) Toy M@ch!n3

    Toy M@ch!n3
    V akom jazyku je Windows Media Player v slovenskom OS Windows Vista?
    Ak je po slovensky, tak existuje WMP11 aj v SK jazyku.

    A nevie niekto, ako si mám do českého Internet Explorera 7 v OS Windows XP Service Pack 3 nainštalovať slovenčinu?

    Toy M@ch!n3 je offline (nepripojený) Toy M@ch!n3

    Toy M@ch!n3
    buchač Pozri príspevok
    Nemôžem si pomôcť , ale musím sa opýtať . Koľkože už ubehlo rôčkov od Tvojho narodenia ? Lebo ak viac ako 18 a tieto otázky si myslel vážne , tak potom " prepáč " , ale je to na zamyslenie !!!!!!!
    Podotýkam a zdôrazňujem , že toto nemyslím ako urážku , ale ako holý fakt , ktorý je bohovsky smutný !
    Týmto faktom myslím hlavne znalosť / neznalosť / češtiny !!!!
    Mám 21 rokov a češtinu ovládam dobre, ale keď existuje niečo po slovensky, tak je to lepšie ako po česky.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Buchač -
    "Týka sa to aj českého dabingu a plzenského piva, prípadne semtexu ?
    Lebo tieto tri navzájom nesúvisiace veci nemajú vo svete konkurenciu ?"


    To že sa niekto snaží si programy v PC poslovenčiť, myslím je úplne v poriadku. Neznamená to že by nerozumel česky, jednoducho je to slovák a chce mať počítač ak je to možné v rodnom jazyku.
    Ja sa tiež snažím si programy poslovenčiť, ak to nejde, tak počeštiť, ale nie je problém ani s angličtinou ak je to potrebné.

    Toy M@ch!n3 je offline (nepripojený) Toy M@ch!n3

    Toy M@ch!n3
    Stevo5 Pozri príspevok
    To že sa niekto snaží si programy v PC poslovenčiť, myslím je úplne v poriadku. Neznamená to že by nerozumel česky, jednoducho je to slovák a chce mať počítač ak je to možné v rodnom jazyku.
    Ja sa tiež snažím si programy poslovenčiť, ak to nejde, tak počeštiť, ale nie je problém ani s angličtinou ak je to potrebné.
    Presne tak! Tiež si to myslím. S angličtinou tiež nemám problém.

    Prosím, mohol by mi niekto poradiť, ako nainštalovať tú slovenčinu do IE7?
    A ešte raz sa pýtam: Existuje WMP11 po slovensky?

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Stále nevieme aký Win používaš - CZ, SK, Eng ?? Ak nemáš správnu jazykovú verziu, v tom bude asi tvoj problém.
    Možno ti pomôže - ja mám Win ENG s nainštalovaným LIP balíkom Slovenčiny. Servis pack 3. Ten IE7 SK mi ide nainštalovať bez problémov. Na stránky Microsoftu ma prihlasuje do SK stránok ... a stadiaľ si stiahlo aj ten IE7 v Slovenčine, overilo a nainštalovalo.
    Ale napr. na ENG Windows Slovenský IE7 nedáš. Pravdepodobne ani na český Win nejde slovenčina, takže ani slovenský IE7.

    Slovenský WMP11 nepoznám, chcel by som ho aj ja. Používam český.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nemôžem si pomôcť , ale musím sa opýtať . Koľkože už ubehlo rôčkov od Tvojho narodenia ? Lebo ak viac ako 18 a tieto otázky si myslel vážne , tak potom " prepáč " , ale je to na zamyslenie !!!!!!!
    Podotýkam a zdôrazňujem , že toto nemyslím ako urážku , ale ako holý fakt , ktorý je bohovsky smutný !
    Týmto faktom myslím hlavne znalosť / neznalosť / češtiny !!!!
    Naposledy upravil buchač : 21.11.08 at 18:16

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Týka sa to aj českého dabingu a plzenského piva, prípadne semtexu ?
    Lebo tieto tri navzájom nesúvisiace veci nemajú vo svete konkurenciu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.