Zavrieť

Porady

Akú strešnú krytinu na bungalov s nízkym sklonom strechy?

Pekný podvečer prajem.
Vie mi niekto z Vás poradiť akú strešnú krytinu je najlepšie použiť na bungalov s nízkym sklonom strechy - 18stupňov.
Za všetky rady vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Ja by som Ti doporučil ľahkú strešnú krytinu RUUKI, je z Fínska a vyrába sa v Česku, konkrétne v Ostrave. má 6 vrstvovú ochranu a tým dlhú životnosť. Ja ju mám a som max. spokojný.

    Kathrin6 je offline (nepripojený) Kathrin6

    Kathrin6
    A nemôže sa stať, že ľahkú strešnú krytinu aj ľahko sfúkne ak mám taký malý sklon strechy - iba 18st. Nie je to riziko?Netreba dať radšej niečo ťažšie ako je napr. betónová škridla?

    Kathrin6 je offline (nepripojený) Kathrin6

    Kathrin6
    Tak to som počula aj ja a myslím, že bramac má aj nejakú škridlu na nízky sklon.Keď je nízky sklon treba dávať aj hydroizolačnú fóliu?

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Kathrin6 Pozri príspevok
    A nemôže sa stať, že ľahkú strešnú krytinu aj ľahko sfúkne ak mám taký malý sklon strechy - iba 18st. Nie je to riziko?Netreba dať radšej niečo ťažšie ako je napr. betónová škridla?
    Prosím Ťa to by asi musel prísť uragán, aby Ti sfúklo strechu. Videl som, že Ti radia BRAMAC, vieš koľko váži? asi 4,25kg jeden kus. Keďže máš malý sklon strechy tak konštrukcia musí byť oveľa masívnejšia a pripočítaj k tomu ešte v zime kopec snehu. To ho budeš ručne zhadzovať? aby sa Ti nedajbože nezalomil strop? Ja som s RUUKI max. spokojný a nerobím jej reklamu.

    Miroslavz je offline (nepripojený) Miroslavz

    Miroslavz
    Kathrin6 Pozri príspevok
    Pekný podvečer prajem.
    Vie mi niekto z Vás poradiť akú strešnú krytinu je najlepšie použiť na bungalov s nízkym sklonom strechy - 18stupňov.
    Za všetky rady vopred ďakujem.
    aky sklon?
    Ja mam asi 8% sklon a mam SIKA FOLIA.

    Kukni na nete je to osvedčene

    Akú strešnú krytinu na bungalov s nízkym sklonom strechy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.