Zavrieť

Porady

Nefunkčný zvuk- problém s flashplayerom

dobrý deň,
pred pár týždňami som zapla pc,spustila youtube.com a obraz mi ide úplne v pohode a zvuk nikde.Skúšala som asi všetko, preinštalovať flashplayer a všetky možné doplnky...kodeky...návod týkajúci sa regedit.exe, skontrolovala som nastavenia zvukovky realtek, zvuky a nastavenia zvukov v počítači....či niekde v prehliadači nemám niečo vypnuté, zmenila a poskúšala všetky možné ovládače a nič.Nakoniec nezostávalo nič iné ako komplet format C: a naištalovala znova win XP.Skúsila som všetky prehliadače,ale ani v jednom mi nejde zvuk na stránkach,ktoré fičia pod flashom.Nerozumiem,na webe som našla veľa ľudí s podobným problémom....ale žiadny návod mi nepomohol(ako aj väčšine z nich).Inak musím dodať,že čokoľvek si pustím v pc z disku(filmy,pesničky a pod.) zvuk ide....len zvuk na webových stránkach stále nič.Prosím,ak niekto by vedel poradiť....prosím budem veľmi vďačná.
Katarína
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nefunkčný zvuk- problém s flashplayerom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.