Zavrieť

Porady

osobné ohodnotenie - nevyplatenie

Pekny den, uz tri noci sa trapim s nasledovnym problemom: zamestnanec ma v prac. zmluve definovany mesačny plat + osobne ohodnotenie v určitej vyske. Vzhladom na to, ze ma negativny postoj k praci ako aj neuspokojive vysledky za pracu, ktora mu bola dana (ale nema ju v pracovnej naplni definovanu) zamestnanec sa rozhodol nedat mu osobne ohodnotenie. Aky je teraz postup? lebo to je strasny spekulant a s nicim nesuhlasi a nechceme sa dostat do problemov.. Druhy bod je, ze vzhladom na ekonomicke vysledky firmy majitel nariadil znizenie platov. Dohodu o zmene pracovnej zmluvy vsak od nepodpise (mzda je rovnaka aku ma, len je ina struktura vysky mesacnej mzdy, ohodnotenia, odmien).. Co s nim? dobrovolne neodide.. A co sa rozumie pod pracovnou disciplinou? on ju dodrzuje, ale ma len taky postoj, ze doslova opovrhuje danou pracou, filozofiu firmy a tak.. ale robotu spravi, aj ked sa s nou zabava tri dni a normalne sa da spravit za 2 hod.. Poradte mi, co s nim.... Dakujem velmi pekne... Preštudovala som uz skoro cely net, ale nic som nenasla. A ak sa mu neda osobne (nenarokovana zlozka mzdy, hoci som sa stretla aj s tym, ze ked je v PZ tak je narokovatelna) je niekde nejaky vzor ako mu oznamit preco mu nebolo dane osobné ohodnotenie???? Diky.. som v koncoch...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    osobné ohodnotenie - nevyplatenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.