Zavrieť

Porady

funguje vám vyhľadávač?

Nedá sa mi vyhľadávať cez vyhľadávač - hľadať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    nefunguje nič, ja to teraz len skúšam, pozri šuťák, tam sme ráno písali, že nič nejde

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Mne to tiež blbne , a neviem či sa mi podarí aj pridať moju odpoveď .

    Vyhadzuje ma s poznámkou THERE SEEMS TO HAVE BEEN A SLIGHT PROBLEM WITH THE PORADA.SK DATABASE .

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    všetko sa pos...o a všetci sa asi odsťahovali na českú poradu ani mne nefunguje vyhľadávač - som zvedavá, či aspoň prilepí príspevok

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    nefunguje to uz hodnu chvilu, ale je to aspon vtipne (samozrejme asi nie pre tych co surne nieco potrebuju )

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    luebchenko
    všetko sa pos...o a všetci sa asi odsťahovali na českú poradu ani mne nefunguje vyhľadávač - som zvedavá, či aspoň prilepí príspevok

    A prilepilo . Aspoň , že lepí , keď už je taký pos.... deň .

    jeso je offline (nepripojený) jeso

    jeso
    dnes asi nemám dobrý den, ráno sa mi doma pokazil počítač , potom sa mi v robote pokazila obrazovka a teraz ani porada nefunguje...
    už aby bol koniec dňa !!!

    jeso je offline (nepripojený) jeso

    jeso
    RenataK
    Mne to tiež nefunguje a ani príspevok neprilepí. Riško čo sa robí?
    dnes ani ja nemám dobrý den, ráno sa mi doma pokazil počítač, v robote mi odišla obrazovka, a teraz ani porada nejde...
    čo sa mi stane ešte do večera ?
    Ja to isté. Už som sa zľakla, že som to s tým sústavným nahliadaním do porady prehnala. A keď som chcela ráno pridať otázku - tiež neišlo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.