Zavrieť

Porady

ICQ

Môže mi prosím Vás niekto poradiť? Som prihlásená na ICQ so známou z Ruska a vôbec nemôžem prečítať jej text čo mi píše, sú tam nejaké symboly, z ktorých nemôžem vôbec vyjsť. Potrebujem niečo nainštalovať na svojom počítači? Nie som až taký znalec čo sa týka ICQ.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

    muž Bobbix
    ked je z Ruska a nepise cyrilikou ale azbukou, zak odporucam nainstalovat rusku klavesnicu. Zvycajne su nainstalovane max 3 - slovenska, ceska a anglicka. K nastaveniam teraz zachadzat nebudeme.

    Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

    muž Bobbix
    Ak mas instalacne cd od Win, vloz do mechaniky. Dalej popisem v anglickom Win, lebo ja nemam sl/cz. Start > Set program access and defaults > Add/Remove windows components a nainstalis, co ti chyba. Ale potichu.

    Musim prec, snad sa najde aj niekto iny, ak by si potrebovala.

    eloelic je offline (nepripojený) eloelic

    eloelic
    Presne tak doinstalovat rusky jazyk a ked uz si pritom tak si doinstaluj aj nejaku tu cinstinu, oni maju tiez haky baky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.