Zavrieť

Porady

Ako si odvyknúť škrabať vyrážky

Ahojte,
neviem či som tému zaradila správne.
Ale označila by som to ako psychicky podmienené, tak snáď áno.

Potrebovala by som poradiť, ako si "neliezť" rukami na tvár a rozškrabávať si vyrážky. Zmenila som typ práce a musím sa veľmi sústrediť, keď neťukám do klávesnice ale premýšľam, tak mám ruky na tvári .... A to by ste ma nechceli vidieť po osemhodinovom pracovnom čase :-(
Som z toho zúfalá Najhoršie je, že si to neuvedomujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Kúp si "inteligentnú plastelínu". Zamestnáš s tým ruky a zároveň spravíš dačo aj pre svoje svaly.

    Netka je offline (nepripojený) Netka

    Netka
    Rozalka Pozri príspevok
    Kúp si "inteligentnú plastelínu". Zamestnáš s tým ruky a zároveň spravíš dačo aj pre svoje svaly.
    jééééj:-) Ďakujem. A kde to kúpim?

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Rozalka Pozri príspevok
    Kúp si "inteligentnú plastelínu". Zamestnáš s tým ruky a zároveň spravíš dačo aj pre svoje svaly.
    Prosím Ťa, myslíš, že keď pracuje tak sa môže hrať ešte aj s plastelínou? No ja neviem.Je to zlozvyk ako je napr. fajčenie a tu si musí sama rozkázať.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja keď som bola dieťa, tak som si cmúľala končeky vlasov.Napomínanie nepomáhalo. Tak ma dali rodičia ostrihať nakrátko.Vlasy po čase dorástli,ale k zlozvyku som sa nikdy nevrátila.
    Skús si ostrihať nechty úplne nakrátko...

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    legolas Pozri príspevok
    Prosím Ťa, myslíš, že keď pracuje tak sa môže hrať ešte aj s plastelínou? No ja neviem.Je to zlozvyk ako je napr. fajčenie a tu si musí sama rozkázať.
    Ona potrebuje zamestnať ruky vtedy, keď pracuje mozog, ak si môže ničiť tvár, potom môže aj stískať jednou rukou tú plastelínu - s ňou sa totiž nehrá, treba ju len formovať.

    Ako si odvyknúť škrabať vyrážky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.