Zavrieť

Porady

mzdy - zle podklady

Ahojte, potrebovala by som poradit ohladne miezd. V novembri mi klient (konatel s.r.o.) oznamil, ze sa od septembra zamestnal. Jeho mzdarka mi odovzdala podklady, a to mesacny vykaz poistneho, kde je zle vypocitana suma garancneho poistenia, dalej prehlad o zrazenych a odvedenych preddavkoch na dan, kde je zle zaokruhlena dan a vyplatnu pasku, a to vsetko s datumom 8.10.2008. Moja otazka znie, ak mam zauctovat predpis na vyplatenie mzdy, tak si musim urobit predpis sama? Ale mne to vychadza samozrejme na inu sumu, alebo mam vyplatnu pasku pouzit na zauctovanie predpisu? A s akym datumom sa uctuje predpis na mzdu? Posledny den v mesiaci, alebo az dalsi mesiac do desiateho dna? A ako je to potom na konci roka? Budem velmi vdacna, ak mi niekto poradi a bude mat niekto silu precitat si moju spravu .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.