Zavrieť

Porady

Fibertv - UPC

Ahojte,

rada by som sa opýtala aké máte skúsenosti čo sa týka fibertv.
Konkrétne by ma zauhímalo či sa dá STBox prepojiť s DVD recordérom a či sa dá bez problémov pozerať jeden program na TV a nahrávať nasledujúci na DVDrecordéri. Taktiež či sa dá dopredu naprogramovať na recordéri nahravanie rôznych programov napr. na 1 tyžden dopredu počas neprítomnosti. Potrebujem konkrétne skúsenosti nakoľko v orange mi povedali raz jedno a raz druhe. Viem že planujú a niekde je to uz aj možné priame nahrávanie do setboxu - lenže je spoplatnené a ja potrebudem využiť recorder čo mám doma ked som už do neho investovala.
Teraz máme klasickú káblovku a tu sme mali zapojenu klasika kabel - DVD - TV. No len neviem ako sa spravaju tieto "HI technology".
Uvítam každý názor.

Prípadne ak niekto máte UPC double play alebo triple play či to ide tam.

ĎAKUJEM

Katka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    My máme doma FIBERTV od ORANGE..neviem no niekedy to ide dobre a niekedy nie. tie ich slávne settopboxi su uplne na nič lebo stale sa kazia,nám ho už doma menili asi 4x stale kockuje obraz a podobne veci...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.