Zavrieť

Porady

pokuta za odtiahnutie auta

Dobry den, stala sa mi taka vec, ze mi v ba na banskobystrickej ulici odtiahli auto. Stal som s polovicou auta na V13 zebra... Vyfasoval som 2800 Sk sekom plus pokuta mestkej policii na mieste. Na papieri mam napisane ze mam dlznu ciastku uhradit dopravnemu podniku do 7 dni inak bude pohladavka dana na sud...
Problem je ze idu vianoce, chodim do skoly, mam vlastne byvanie a rodinu a mne zaplatit je tolko teraz vela naraz. Premyslam ze by som im tu ciastku posielal 500 Sk mesacne alebo aj menej. Moze sa mi nieco stat? ake mam prava a moznosti ako najlepsie z toho vist?
Vopred vdaka za info!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Ak chceš, možeš sa s nimi pokúsiť dohodnúť na splátkach, ale musíš sa dohodnúť, lebo kebyže im sám od seba začneš posielať iba tých 500skk,tak ťa budú považovať za neplatiča, v pc nemajú nastavený systém na splátky- zavolaj im a dohodni sa-podľa mňa ti vyhovejú...

    pokuta za odtiahnutie auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.