Zavrieť

Porady

Vreckove na SC

Mam taky mensi vacsii problem. Neviem ako zhodou okolnosti sa mi to podarilo, ale pri sluzobnych cestach do CR som zabudla priratat vreckove. Problem je, ze su uz zauctovane aj vyplate a stare asi 2 mesiace. A teraz neviem, co mam robit. Lebo ja to neuctujem len pripravujem podklady. Nejake rady?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Dopočítaj, doplať a odvolaj sa na cesťák z ....xy dňa. Veď hlavne, že si na to prišla.

    Fulierová je offline (nepripojený) Fulierová

    Fulierová
    Neviem, možno sa mýlim, ale vreckové predsa nie je povinnosť. Zamestnávateľ môže a nemusí dať zamestnancovi vreckové. Ale ak mu ho zamestnávateľ chce vyplatiť, tak potom súhlasím s Jarou, jednoducho opraviť a doplatiť.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Fulierová Pozri príspevok
    Neviem, možno sa mýlim, ale vreckové predsa nie je povinnosť. Zamestnávateľ môže a nemusí dať zamestnancovi vreckové. Ale ak mu ho zamestnávateľ chce vyplatiť, tak potom súhlasím s Jarou, jednoducho opraviť a doplatiť.
    Najmenej 5 % je povinnosť. Pozri zákon o cestovných náhradách :

    14
    Vreckové

    Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi pri zahraničnej pracovnej ceste popri náhrade preukázaných potrebných vedľajších výdavkov [§ 4 ods. 1 písm. d)] vreckové v cudzej mene vo výške od 5 % do 40 % stravného ustanoveného podľa § 13 ods. 4 a 5.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.