Zavrieť

Porady

Odborná literatúra k účtovníctvu

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Rozhodujem sa, že si zoberiem nejakú literatúru k daniam a účtovníctvu. Mám na výber medzi Poradcom a Poradcom podnikateľa. To prvé som doteraz odoberala, ale je to drahšie a chcela som sa spýtať, či nemá niekto skúsensti s druhým - ako je to spracované, aktuálne a včas poslané. ďakujem za rady. Potrebujem aj mzdy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Odkedy poznám poradu, neodoberám žiadnu literatúru. A ani mi nechýba.
    Všetko je tu on-line, a vždy aktuálnejšie. Kým jedno číslo sa vydá v knižnej forme, niekedy už ani aktuálne nie je.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Ja som tiež zrušila všetkých poradcov, nestihala som to celé preštudovať, a vždy keď som potrebovala niečo zistiť, tak presne to som nevedela rýchlo nájsť. Ale niekto ma radšej knižnú publikáciu.
    Na porade máš všetko.

    Tinika je offline (nepripojený) Tinika

    Tinika
    Aj možnosť zrušenia tej literatúry som zvažovala, ale občas mám problém tu niečo nájsť, možno zlou formuláciou, a tiež neviem, kde hľadať, čo je nové aktuálne. Asi tu budem musieť začať tráviť eštte viac času.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Tinika Pozri príspevok
    Aj možnosť zrušenia tej literatúry som zvažovala, ale občas mám problém tu niečo nájsť, možno zlou formuláciou, a tiež neviem, kde hľadať, čo je nové aktuálne. Asi tu budem musieť začať tráviť eštte viac času.
    Napriek dostupnosti všetkých zákonov na PORADe som nezrušila odber PORADCu. K publikovaným zákonom v jednotlivých číslach je dôvodová správa a mnoho príkladov. Niekedy treba mať zákon poruke aj v písomnej forme. A pači sa mi tam, že každý rok pošlu na CD aj v knižnej forme všetky zákony z oblasti daní, účtovníctva, sociálne, zdravotné, obchodné ...

    Tinika je offline (nepripojený) Tinika

    Tinika
    veronikasad Pozri príspevok
    Napriek dostupnosti všetkých zákonov na PORADe som nezrušila odber PORADCu. K publikovaným zákonom v jednotlivých číslach je dôvodová správa a mnoho príkladov. Niekedy treba mať zákon poruke aj v písomnej forme. A pači sa mi tam, že každý rok pošlu na CD aj v knižnej forme všetky zákony z oblasti daní, účtovníctva, sociálne, zdravotné, obchodné ...
    Ahoj. Ja tiež chcem mať po ruke niečo ak nemam nahodou internet pri sebe.
    A mne nijake cd neprišlo. Tak mas poradcu z ulice Razusova alebo Pri celuloze? ďakujem

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Tinika Pozri príspevok
    Ahoj. Ja tiež chcem mať po ruke niečo ak nemam nahodou internet pri sebe.
    A mne nijake cd neprišlo. Tak mas poradcu z ulice Razusova alebo Pri celuloze? ďakujem
    Pri celulozke 40 - bolo to na nejakom letáku, neposielajú ho automaticky, treba oň požiadať.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Veronika, tu http://www.i-poradca.sk/default.php?mt=6&mpt=0 uvádzajú, že len na vyžiadanie, ja som ho však vždy mala vložené v publikácii 2x do roka. Vychádza vo februári a auguste. Možno stačí nahlásiť, že chceš odoberať a potom už budú posielať automaticky.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Odoberáte niekto časopis 1000 riešení od firmy Poradca s.r.o.? Ako sa vám páči?

    Odborná literatúra k účtovníctvu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.