Zavrieť

Porady

plastové okná - RAKYSTAV

Ahojte, našiel som len nejaké staré informácie. Ale potrebujem aktuálne. poznáte firmu Rakystav? Idem si dávať plastové okná od nich... Akú vykonávajú prácu, serióznosť jednania, kvalita materiálov... Thanks)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bulnova je offline (nepripojený) bulnova

    bulnova
    Už som sa tu k tejto firme vyjadrovala. Dodávajú okná Salamander. V Prešove majú dobré meno. Aspoň v minulom roku boli rýchli v dodávkach, majú dobré ceny a nepočula som kritiku na ich výrobky.

    korok je offline (nepripojený) korok

    korok
    Kvalitné okná to sú-lebo to je Salamander,ale treba si dávať pozor na sklo,výstuhu,okopovú lištu na vchodových dverách atď.niektoré doplnky čo su niekde v cene tak tu niesu,a je to robené presnejšie na kolene!!

    slnecnicaa je offline (nepripojený) slnecnicaa

    slnecnicaa
    my mame okna od firmy rakystav, montovali nam ich koncom novembra 2008, takze je tazko povedat ake su. ale jednanie s ich obchodnym zastupcom bolo bezproblemove, bol mily, ustretovy, ochotny, takze zatial sa nemame na co stazovat. uvidime, ked sa zacne byvat a zacnu sa okna "pouzivat".

    korok je offline (nepripojený) korok

    korok
    Technologická úroveň resp.výrobný proces je na slabej úrovni,čo má za následok nepresnosť zvarov ,statické vlastnosti atď. Odporúčam SALAMANDER,ale od technologicky vyspelejších firiem nie tz.garažových.

    mc8420 je offline (nepripojený) mc8420

    mc8420
    určite by som stavil na kvalitu profilov napr. Rehau, Trocal, kvalitné kovanie napr. Maco, Roto najlepšie bezpečnostné a tiež min.2sklo 1,0 , najlepšie je staviť na firmu čo má dlhšiu pôsobnosť a viacero montáži a pôsobí už niekľko rokov.
    Určite by som nebral nič od fy. KODA System, všade píšu samé klamstvá že pôsobia niekoľko rokov ale pravdou je že až od 2009, predávajú čínsky šmejd profil deco - varior akože z nemecka

    preč je offline (nepripojený) preč

    preč
    ak by som mal kupovať okna tak určite NIE RAKYSTAVmate niekto zaujem o tuto firmu tak ak možem poradiť určite nie mam snimi velmi zle skusenosti ty vam naslubuju a ak pride problem tak mate smolu

    plastové okná - RAKYSTAV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.