Zavrieť

Porady

Ventilátor na notebooku sa netočí!

Zdravim,
mam taky problem ktory mi sposobuje velke problemy. Nefunguje mi ventilatotor na mojom notebooku. Normalne by sa mal pomaly tocit, ale on sa netoci vobec. Odkedy to zacal robit, tak vo windowse nic nefunguje, vsetko sa stale zasekava. Ventilator sa spusti iba niekedy, na par sekund. Neviem co s tym mam robit, prosim poradte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Urýchlene vyhľadať servis.

    beandy je offline (nepripojený) beandy

    beandy
    Samozrejme, ze sa windows zasekava, ked sa ti prehrievaju procesor, chipset, moze mat vplyv aj prasne prostredie ale rozhodne treba vymenit ventilator, nie je to nakladne ako odpalit procesor. Len tak pre zaujímavost ak by ti odislo chladenie na aute tiez by si daleko nezasiel.

    Pezinčan je offline (nepripojený) Pezinčan

    Pezinčan
    este som zabudol taky maly detail... ze vlastne ten ventilator sa vzdy tocil, normalne pomaly, pri zatazeni rychlejsie... no a skusal som nudzovy rezim a tam sa tocil normalne ako ma, ale pri normalnom spusteni windowsu sa toci len pri zatazeni.

    Ventilátor na notebooku sa netočí!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.