Zavrieť

Porady

Opatrovateľské zariadenie

Dobrý deň. Od januára 2009 nadobúda účinnosť novelizácia zákona č. 448/2008 o Sociálnych službách, konkrétne § 36 pojednáva o zariadeniach opatrovateľskej starostlivosti. Na jeho podklade chceme otvoriť pri našej nemocnici takéto zariadenia, skôr ako však predostreme žiadosť na patričné úrady, potrebujeme mať úradom verejného zdravotníctva schválený prevádzkový poriadok. Som v tom úplny nováčik, a veľmi mi na tom záleží aby sa zariadenie tohto typu u nás rozbehlo. Preto Vás prosím o radu a pomoc pri vypracovávaní prevádzkového poriadku. Mám na to krátky čas v stredu mám prvé sedenie s nemocničným právnikom preto budem vďačná za každú aj malú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TerezkaB je offline (nepripojený) TerezkaB

    zdravotná sestra s ukončenou VŠ v odbore zdravotníctvo a sociálna práca. Vydatá , 3 deti. ...viac TerezkaB
    Poradí mi prosím niekto, ako sa píše prevádzkový poriadok na zariadenie opatrovateľskej starostlivosti pre seniorov. Bude to celodenná starostlivosť, kde sa bude poskytovať strava, pranie, hygienická starostlivosť, potrebné ošetrovateľské úkony... Budem naozaj moc vďačná za akúkoľvek aj malú radu...

    Opatrovateľské zariadenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.