Zavrieť

Porady

meditácia

Ahojte ludkovia,chcel by som vás poprosit....poradte mi dáku jednoduchú a časovo nenáročnú meditáciu na celkove upokojenie mojho ducha ..........dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    skôr asi relaxáciu meditácia je pre tých, ktorí už vedia ovládať svoju myseľ
    skús cez googla - techník je veľa - začiatok je v tej dýchacej

    MartinIII je offline (nepripojený) MartinIII

    MartinIII
    Musíš veľmi zdisciplinovať svoju myseľ potom môžeš začať. Napr.:
    Sadni si nesmieš mať prekrížené ruky dlane daj hore a vnímaj ako ti cez stred hlavy prechádza energia mieša so so vzduchom... ako ide hore a ide do vesmíru potom sa vrátínová a živšia...

    Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

    obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac Psycholog
    Posaďte se pohodlně do křesla, zavřete oči, nohy jsou u sebe, kolena mírně rozevřená, ruce spočívají na kolenou dlaněmi vzhůru:

    1. - mé tělo je lehké a svěží.
    2. - ruce a nohy jsou lehké.
    3. - trup je lehký.
    4. - myšlenky jsou jasné, světlé, klidné a mnou řízené.
    5. - myšlenky jsou čisté, radostné, prozářené.
    6. - každá buňka těla je silná, klidná a mnou řízená.
    7. - je mi lehko, příjemně a dobře.
    8. - poznal jsem sám sebe, můj Duch a světový Duch jsou nerozlučitelní. (poznal jsem sám sebe, já a všichni okolo mne jsou nerozlučitelní.)
    9. - můj Duch a moje Duše se očistily. (mé tělo i vnitřní já se očistily.)
    10. - od této chvíle vyzařuji Lásku a Dobro.

    Mé tělo je lehké a svěží, hlava je čistá, světlá a jasná. Vše opakujte minimálně 3 až 5x , naposledy pouze číslovky – jedna, dva …. deset. Včetně Mé tělo je …………………světlá a jasná .

    Můžete otevřít oči , vstaňte a projděte se po pokoji.


    Nebo:

    Cvičení provádíme vleže se zavřenýma očima, dlaň pravé ruky položíme na solar plexus a představujeme si přibližně 1-2 minuty, že naše dlaň jako houbička nasává všechnu minusovou informaci. Poté z dlaně minusovou informaci „vytřepeme“ a představujeme si, že minusová informace podle odpovídající vibrace odešla do příslušného světa.

    Toto cvičení opakovat alespoň 1x denně v průběhu 3-4 týdnů.
    Petr

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.