Zavrieť

Porady

Univerzálne diaľkové ovládače

Mám Mágiobox Motorola s diaľkovým ovládačom Motorola. S týmto ovládačom by sa mala dať ovládať TV, DVD, Video. Ako tak mi funguje ovládanie TV týmto ovládačom. Skúšal som tam podávať tie kódy. Zasa tel. prístroje ORAVA tam nie sú. Ako na to? Mám ročný DVD Philips a staršie video Toshiba. Aký máte názor na univerzálne diaľkové ovládače vo všeobecnosti. Fungujú ozaj na elektroniku ako sa v ich návode uvádza?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ja som pred rokom kupoval v LIDL znacky Welltech 40085. Nedavno ho mali tiež, je velmi bystry, vie sa učiť nové veci.
    tu je navod: http://muj4.edisk.sk/stahnout-soubor...df_6.79MB.html
    tu foto:

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    erzet Pozri príspevok
    Mám Mágiobox Motorola s diaľkovým ovládačom Motorola. S týmto ovládačom by sa mala dať ovládať TV, DVD, Video. Ako tak mi funguje ovládanie TV týmto ovládačom. Skúšal som tam podávať tie kódy. Zasa tel. prístroje ORAVA tam nie sú. Ako na to? Mám ročný DVD Philips a staršie video Toshiba. Aký máte názor na univerzálne diaľkové ovládače vo všeobecnosti. Fungujú ozaj na elektroniku ako sa v ich návode uvádza?
    My máme k jednému televízoru - Thomsom - tiež univerzálnu ovládačku. Oni fungujú, len niekedy tie ovládacie tlačítka sú poprehadzované, treba si zvyknúť, ktoré má akú funkciu.

    Zdenusko je offline (nepripojený) Zdenusko

    Zdenusko
    Niektore univerzalne ovladace su ozaj len na tie najjednoduchsie funkcie,prepinat kanaly,hlasitost,a mozno prepnut na video vstup/ci externy vstup/...hovorim z vlastnej skusenosti - od tych lacnych toho vela necakajte...ina pesnicka uz budu tie lepsejsie../samozrejme drahsie.....tod moja skusenost

    Univerzálne diaľkové ovládače

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.