Zavrieť

Porady

praca v tescu

Pozdravujem vsetkych., ozvite sa mi prosim, co pracuju v tescu, mam nejaky problem, ci skôr chcem vediet, ako to funguje u vas.
Pracujem v Tescu, vseci skoro robime vsetko, t. j. nemame pridelene urcite oddelenie, ale robime -vykladame vsetko, elektro, hracky a tak podobne .-- Ked treba ideme ku kasam co aj na par minut, a potom zas spat, a o chvilu zas k kasam.
a naopak pokladnicky ked maju co len chvilu menej zakaznikov idu vykladat tovar a o par minut musia zas ist ku kasam, ked uz su pomaly sory. Podla mna, pokladnicky môzu chvilu cakat na zakznikov, ked pridu ku kasam a nie naopak, aby zakaznici cakali , ked pridu spat pokladnicky,
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marioo je offline (nepripojený) Marioo

    Marioo
    Ahoj,

    To je v každom obchodnom dome tak. Nemôžeš predsa len tak stáť.
    Sa pamätám keď som brigádoval v Metre a nebolo zákazníkov ihneď som musel robiť niečo iné.

    zuzana000 je offline (nepripojený) zuzana000

    zuzana000
    Približne rovnako je to aj u nás,až na to že nás nechajú chvíľu sedieť a keď sa na ploche nezbierajú ľudia tak až potom nás posielajú von.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Je to asi v kazdom OD Tesco. Oni by najradsej mali jedneho cloveka na vsetko. To sa ale neda a potom napln prace je taka ako opisujes - raz v pokladni, potom vykladas tovar, potom zas v potravinach... No a ked uz naozaj nie je co robit, tak pracovnikov (brigadnikov) posielaju domov skor. Menej odrobenych hodin=usetrene na mzdach.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Marioo Pozri príspevok
    Ahoj,

    To je v každom obchodnom dome tak. Nemôžeš predsa len tak stáť.
    Sa pamätám keď som brigádoval v Metre a nebolo zákazníkov ihneď som musel robiť niečo iné.
    Doporučujem - ZDRHNI !!!!!!! A to čím skôr !

    Viem , o čom hovorím , manželka robí u nemenovanej konkurencie managera , mám informácie takpovediac z prvej ruky .

    S TESCOM to ide dole vodou , nedá sa dopodrobna vysvetlovať , porušenie obchodného tajomstv atď .

    ADD Mário

    1. Hádam si nemyslíš , že tých pár šupov dostaneš zadarmo ? Veď brigádnikov musia využiť , keď stálych zamestnancov je málo . Mal by si počuť názory vedenia týchto obchodných domov , to by Ti bolo na

    2. Manželka zásadne odmieta na svoje oddelenia brigádnikov , nakoľko má zlé skúsenosti / netvrdím o Tebe / s touto sortou pracovníkov .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.