Zavrieť

Porady

odporučte mini notebook

ktorý mini notebook je podla vas naj??? cena/výkon
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    R@do je offline (nepripojený) R@do

    R@do
    dosť ťažko vyberať notebook v tejto kategórii iba podľa požiadavkov cena/výkon teda ak som pochopil správne a máš záujem o nejaký ten 8,9" alebo podobný (7-10) pretože výkon a cena sú dosť podobné u väčšiny.

    ale ak máš nejaké konkrétne požiadavky alebo aspoň predstavu načo všetko by Ti mal slúžiť tak by sa možno dalo lepšie pomôcť




    Re: kabatik - 15,4" mi nepripadá zrovna mini

    kabatik je offline (nepripojený) kabatik

    kabatik
    R@do Pozri príspevok
    dosť ťažko vyberať notebook v tejto kategórii iba podľa požiadavkov cena/výkon teda ak som pochopil správne a máš záujem o nejaký ten 8,9" alebo podobný (7-10) pretože výkon a cena sú dosť podobné u väčšiny.

    ale ak máš nejaké konkrétne požiadavky alebo aspoň predstavu načo všetko by Ti mal slúžiť tak by sa možno dalo lepšie pomôcť




    Re: kabatik - 15,4" mi nepripadá zrovna mini
    Nevšimol som si pred tým to mini.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    danielka78 Pozri príspevok
    Odporúčam MacBook Air!
    A za tolko co stoji ten Apple si moze kupit 5 notebokov Asus EEE-ciek,,,,

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Tak..buď ide o kvalitu alebo o cenu. Jablko je určite dosť premrštené cenou...ale ako strednú triedu odporúčam Sony Vaio..

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Nazdar,
    Skus sa mrknut na toto porovnanie. Hadam ti to pomoze v rozhodovani.
    Pochadza z casopisu CHIP.
    Ivan

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Podla mna si treba pozriet naživo tie mininotebooky v kamennych obchodoch. Tie displeje su naozaj malicke.

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    Ono záleží aj na čo bude ten "mininotebook" využívaný. Ja mám Acer One na účtovníctvo a to mi za tých cca 8 tisíc úplne stačí.

    Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

    muž Bobbix
    Ja mam MSI EX-610:
    Notebook 15.4" WXGA (1280x800) Procesor AMD-dvojadrový Athlon X2 TK-55, pamäť 2048MB DDRII 667MHz, 160GB pevný disk SATA, grafika ATI Radeon HD2400 1, optická mechanika DVD-RW Double layer, Gigabit LAN, 802.11a/b/g WLAN, video kamerka 1.3M pixels, Bluetooth , čítačka kariet, 1xHDMI, TV-Out, 1x RJ-45, 1xIEEE 1394, 4x USB 2.0, 1x Express card, Batéria Li-Ion 6 článková, Slovenská klávesnica+ numerická klávesnica
    Bol kupeny pred rokom.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Ako je to s výdržou batérie v NB ? Myslím to, že ak výrobca udáva u nového NB výdrž batérie napr. 4 hodiny, tak či aj napr. po 3-4 rokoch to bude výdrž tiež 4 hodiny alebo už len napr. 2,5 hodiny. Dá sa tá batéria potom vymeniť, alebo radšej zaobstarať nový NB ?
    Naposledy upravil Manual : 03.01.09 at 10:54 Dôvod: slovosled

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Manual
    Záleží od typu a spôsobu používania, ale skôr by som povedal že ak výrobca udáva výdrž batérie 4 hodiny, tak to bude hneď pri novom okolo 3 hodiny a po tých 4 rokoch určite tých 2,5 hod.

    Výrobcom udávaný čas je meraný za ideálnych podmienok. Môžeš ho ovplyvniť (predĺžiť) niektorými nastaveniami ntb.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Stevo5 Pozri príspevok
    Výrobcom udávaný čas je meraný za ideálnych podmienok. Môžeš ho ovplyvniť (predĺžiť) niektorými nastaveniami ntb.
    napr.:
    Tento článok je prehľadom programov, ktoré nám dokážu uľahčiť prácu, spraviť notebook tichším a predĺžiť jeho výdrž na batérie. Je určený všetkým, ktorí chcú z funkcií notebooku vyťažiť maximum.
    http://www.zive.sk/Spravy/Ako-cez-so...4/default.aspx
    článok je síce trochu starý, no podla mna aktuálny. Ak si vyberáte tie mini notebooky, skúste popozerat, či je tam CPU (procesor Intel Atom), ma super nízku spotrebu.
    http://www.zive.sk/Spravy/Test-MSI-W...5/default.aspx
    Naposledy upravil duves : 03.01.09 at 20:32

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.