Zavrieť

Porady

Zly zapis na ZR.

Cafte - zasa raz potrebujem radu.

Teraz som si pri vyplnani tlaciva na zapis do ORSR vsimol, ze mi namiesto zivnosti: "Prevadzkovanie kulturnych spolocenskych a zabavnych zariadeni"
vydali zivnost v zneni:

"Prevadzkovanie kulturnych spolocenskych a zabavnych podujati".

Kedze som uz zivnost prebral a podpisal to ze sa neodvolam neviem co robit.

Vie mi niekto poradit????

vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Ak je to pre teba nepoužiteľné a ak ti to nechcú opraviť, môžeš živnosť zrušiť a požiadať o nový živnostenský list.

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Dobre opytam sa-sud to v zneni "Prevadzkovanie kulturnych spolocenskych a zabavnych podujati".
    zapise???

    riccado je offline (nepripojený) riccado

    riccado
    biaaa Pozri príspevok
    Dobre opytam sa-sud to v zneni "Prevadzkovanie kulturnych spolocenskych a zabavnych podujati".
    zapise???
    ano, zapisu to

    vmsux je offline (nepripojený) vmsux

    vmsux

    No, bacha na vec.
    Nam nezapisali sro, lebo na zivnostenskom bolo "poskytovanie" niecoho, ale zivnostensky list dali na "prevadzkovanie" toho isteho.
    Je mozne, ze si to teta v tvojom pripade na ORSR nevsimne, ale ak hej, tak ti to urcite zamietnu.
    Totizto na zivnostenskych listoch a aj v navrhu na zapis aj v spolocenskej zmluve musia byt vsetky zivnosti tak isto napisane.
    My sme po odmietnuti na OR isli na Zivnostensky, kde nam to na pockanie (asi 30 min) zmenili. Teda zivnostensky list nechali s chybnym nazvom, len dali k nemu neoddelny dodatok, ze sa to opravuje. A este sa nam aj ospravedlnovali. S ZU mam ja len dobre skusenosti, takze ak si BA, bude to v pohode.
    Takze ti radim ist najprv zase na ZU.

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    vmsux Pozri príspevok
    No, bacha na vec.
    Nam nezapisali sro, lebo na zivnostenskom bolo "poskytovanie" niecoho, ale zivnostensky list dali na "prevadzkovanie" toho isteho.
    Je mozne, ze si to teta v tvojom pripade na ORSR nevsimne, ale ak hej, tak ti to urcite zamietnu.
    Totizto na zivnostenskych listoch a aj v navrhu na zapis aj v spolocenskej zmluve musia byt vsetky zivnosti tak isto napisane.
    My sme po odmietnuti na OR isli na Zivnostensky, kde nam to na pockanie (asi 30 min) zmenili. Teda zivnostensky list nechali s chybnym nazvom, len dali k nemu neoddelny dodatok, ze sa to opravuje. A este sa nam aj ospravedlnovali. S ZU mam ja len dobre skusenosti, takze ak si BA, bude to v pohode.
    Takze ti radim ist najprv zase na ZU.
    ok dakujem - ja som tiez planoval ist asi na ZU bo pravdepodobne teta rozmyslala nad tym ako zapsie tu dalsiu zivnost a kedze to bolo podsebou tak zaver asi pouzila z tej druhej. takze uvidime ja som v Nitre - dam vediet ako to prebehlo u nas

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    vmsux Pozri príspevok
    No, bacha na vec.
    Nam nezapisali sro, lebo na zivnostenskom bolo "poskytovanie" niecoho, ale zivnostensky list dali na "prevadzkovanie" toho isteho.
    Je mozne, ze si to teta v tvojom pripade na ORSR nevsimne, ale ak hej, tak ti to urcite zamietnu.
    Totizto na zivnostenskych listoch a aj v navrhu na zapis aj v spolocenskej zmluve musia byt vsetky zivnosti tak isto napisane.
    My sme po odmietnuti na OR isli na Zivnostensky, kde nam to na pockanie (asi 30 min) zmenili. Teda zivnostensky list nechali s chybnym nazvom, len dali k nemu neoddelny dodatok, ze sa to opravuje. A este sa nam aj ospravedlnovali. S ZU mam ja len dobre skusenosti, takze ak si BA, bude to v pohode.
    Takze ti radim ist najprv zase na ZU.
    biaaa má presne opačný problém..... Zápis v OR musí korešpondovať so znením na ŽL, príp. iných Povoleniach.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.