Zavrieť

Porady

Sprchovacie WC

Ahojte,
idem prerábať kúpeľňu a chcem sa spýtať či nemáte niekto skúsenosti so sprchovacím WC Geberit aby som nemusela dávať aj bidet. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    Pre mňa nedostačujúce informácie, chcela som vedieť či niekto nemá konkrétne skúsenosti, fungovanie, príp.poruchosť a pod.

    jamesi je offline (nepripojený) jamesi

    jamesi
    Mám doma namontovaný najstarší typ DWC 3000, ktorý sa už viac rokov nevyrába. Je to super. Mám ho už 7 rokov a zatiaľ funguje bez prolémov. používame ho najviac s vypnutým vyhrievaním, t.j. voda studená, alebo zhriata len na teplotu miestnosti. Dnes už sú novšie typy. Keď kupovať, tak určite značku, ktorá tu bude aj o pár rokov.

    jamesi je offline (nepripojený) jamesi

    jamesi
    Všetky sprchovacie WC Geberit majú svoj bojler, teda postačí pripojenie na studenú vodu. Detaily si nechaj vysvetliť alebo sa zastav na karadžičovej v Bratislave. Tiež som tam bol pozerať niečo novšie. Majú tam aj funkčné, môžeš vyskúšať.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Joj - ale vymyslate. Taky zachod, aky postavili nedavno Cesi v Bruseli by vam nestacil?

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    Tiez nieco podobne chceme. Ake su tam ceny?

    Moja suseda to vyriesila uz davnejsie takto - namontovala na pritok vody do splachovaca odbocku k malej sprske a ta je uchytena hned vedla wc na stene. Tiez nie zly napad. Len z neho trochu oziabe.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    mám si vybrať geberit - vôbec neviem ako na to.
    Aké kritériá sú podstatné?
    Rozhodla som sa pre geberit, ale aj tam je viac druhov, poraďte.
    Predpokladám, že vodár chce ten systém na zabudovanie v rámci vodoinštalačých prác, nemal na mysli nádržku..... hm?
    A kde nakúpiť najvýhodnejšie, ale aj so zárukou - blízko Bratislavy, Šamorína, Senca.....
    Je ozaj výhodné a spoľahlivé nakupovať cez internet?
    Ďakujem.
    ==================
    odpoviem - v BA-Rača je obchod Technopoint, vynikajúci výber. Našla som čo potrebjem, len ma zmiatli s ponukou podomietkovej "srandy" na úpripojenie spršky k WC. Takže zasa mám čo študovať.
    Neviem - zobrať-nezobrať?

    air_p je offline (nepripojený) air_p

    air_p
    bracho aj mama to maju, ale mne sa to nepaci. prud vody je velmi silny a to susenie dlho trva. ja mam pri WC umyvadlo a bateria ma aj sprsku. je to od Oras. takze si teplotu aj prud regulujem sam. super vec. pre mna lepsie ako zabudovane vo WC. a aj lacnejsie. Umyvadlo by som mal aj tak a bateria so sprskou bola asi iba o tisicku Skk drahsia ako obycajna.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ešte nejaké pozitívne ohlasy? Využívate tú spršku?
    alebo je to skôr imidžovka - hit?

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    KEJKA Pozri príspevok
    ešte nejaké pozitívne ohlasy? Využívate tú spršku?
    alebo je to skôr imidžovka - hit?
    naši majú takúto: http://www.porada.sk/859652-post8.html
    ale, žiadna imidžovka, mamička ju používa často, niekoľkokrát denne.

    Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

    osôbka so zmyslom pre humor Nachtigal
    gabikao Pozri príspevok
    Tiez nieco podobne chceme. Ake su tam ceny?

    Moja suseda to vyriesila uz davnejsie takto - namontovala na pritok vody do splachovaca odbocku k malej sprske a ta je uchytena hned vedla wc na stene. Tiez nie zly napad. Len z neho trochu oziabe.
    presne takto jednoducho to má vyriešené moja kamarátka a nevedia si to vynachváliť, deti si na túto hygienu veľmi rýchlo zvykli tiež....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.