Zavrieť

Porady

vklad na úcet

Chcela by som sa spytat, ci neviete pomoct ako zauctovat vklad na ucet kde je v poznamke meno osoby, ktora nema ziadne docinenie s firmou ani nema vystavenu fakturu? Ako je to potrebne zauctovat? Mozem to zauctovat ako vklad podnikatela?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Re: Presun peňazí z osobného na podnikateľský účet

    Nepodarilo sa mi vsunúť celú tému, tak si ju nájdi. Tam máš odpovede.
    Naposledy upravil Jarka 1 : 17.12.08 at 06:53 Dôvod: Doplnenie textu.

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    zuzanask Pozri príspevok
    Chcela by som sa spytat, ci neviete pomoct ako zauctovat vklad na ucet kde je v poznamke meno osoby, ktora nema ziadne docinenie s firmou ani nema vystavenu fakturu? Ako je to potrebne zauctovat? Mozem to zauctovat ako vklad podnikatela?
    Ako si napísala, ide o "poznámku" a tá nie je rozhodujúca v tom, ako sa bude o vklade účtovať, môže byť do nej napísané hocičo ... takže by som povedal, že môžeš to zaúčtovať ako vklad podnikateľa.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Taký anonymný, ničím nepodložený vklad raz môže spôsobiť problém . Môj názor.

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Treba hlavne zistiť od majiteľa, prečo niekto vložil peniaze na jeho podnikateľský účet a potom sumu zaúčtovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.