Zavrieť

Porady

Prosím poraďte knihu

Poraďte mi prosím nejaké zábavné, pútavé čítanie pre 45 ročného muža, intelektuála, pracuje v oblasti nehnuteľností, všetko ho zaujíma, hlavne výtvarné umenie. Uvažovala som niečo od Simmela, ale nič vhodné som nezohnala, tak čo by ste mi radili?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Anita..... Pozri príspevok
    Poraďte mi prosím nejaké zábavné, pútavé čítanie pre 45 ročného muža, intelektuála, pracuje v oblasti nehnuteľností, všetko ho zaujíma, hlavne výtvarné umenie. Uvažovala som niečo od Simmela, ale nič vhodné som nezohnala, tak čo by ste mi radili?
    A nebola si Ty náhodou autorkou témy, v ktorej si žiadala o radu ako máš bezpečne získať vianočný darček bez platenia? Ale asi je tá téma už zmazaná. Nenašla som ju totiž v Tvojom profile. Ale priznám sa, tá téma mi dala zabrať, aby som do nej neprispela !!!

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Anita..... Pozri príspevok
    Ľutujem Petra, ale neviem o čom píšeš
    Ak nevieš o čom som písala, tak sa Ti hlboko ospravedlňujem. Zrejme som sa mýlila tak v téme, ako aj v jej zakladateľke. V tom pomenovaní témy som nebola celkom presná. V nej sa písalo čosi o hanbe, chudobe a kradnutí. Tak ešte raz prepáč, že som ju spojila s Tvojim nickom.

    Prosím poraďte knihu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.