Zavrieť

Porady

poschodová posteľ pre troch

Dobrý deň. Potreboval by som kúpiť poschodovú posteľ pre troch. Moja predstava je taká, že spodná časť by bola vysúvacia (náhrada manželskej postele). Za tipy a odporúčania vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    Existujú riešenia, kde tá spodná časť je širšia na pevno, mávajú ich v katalógoch s masívnym borovicovým nábytkom. Tá spodná časť však je len 140 aelbo 150 cm široká, čo nieje na plnohodnotné spanie pre 2.

    ondrosk je offline (nepripojený) ondrosk

    ondrosk
    Mohli by ste upresniť o aké katalógy presne ide,alebo napíšte webovu stránku. Aj tak by som bol najradšej keby kvôli nedostatočnemu priestoru bola spodná časť vysúvacia.
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    ondrosk Pozri príspevok
    Mohli by ste upresniť o aké katalógy presne ide,alebo napíšte webovu stránku. Aj tak by som bol najradšej keby kvôli nedostatočnemu priestoru bola spodná časť vysúvacia.
    Určite tento typ postele majú v predajniach JYSK.
    www.jysk.sk

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    ondrosk Pozri príspevok
    Dobrý deň. Potreboval by som kúpiť poschodovú posteľ pre troch. Moja predstava je taká, že spodná časť by bola vysúvacia (náhrada manželskej postele). Za tipy a odporúčania vopred ďakujem.
    Predstavuješ si tu postel nejako takto ?



    Tak túto konkretne nájdeš http://www.mbmnabytok.sk/obchode-sho.../oc/1832.xhtml . Hádam pomôže.

    A až teraz pozerám, že niekto otvoril dvojročnú tému. Tak hádam to pomôže aj ostatným čo majú málinko priestoru v byte a potrebujú sa niekde vyspať.

    poschodová posteľ pre troch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.