Zavrieť

Porady

Dotacia od statu, mozem nato pouzit peniaze?

Planujem spustit web stranku, kde budem ponukat tvorbu www stranok. Potrebujem si kupit domenu + hosting.

Od uradu prace som vzal dotaciu pre podnikatelov. Boli sme pouceny ze na napr. zavedenie internetu- aktivacia sa mozu peniaze pouzit, ale na mesacne pausale nie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    použitie dotácie musí korešpondovať s podnikateľským zámerom, ktorý si odovzdával spolu so žiadosťou o dotáciu -

    tylik je offline (nepripojený) tylik

    tylik
    Ano. Predmet podnikania mam Počitačové služby. Len potrebujem vediet ci nebude problem.

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Ja mám rovnaké informácie - tzn. počiatočné náklady na zavedenie internetu je možné hradiť z dotácie teda modem, inštalácia nie mesačný paušál. Zakúpenie domény a hostig je už podľa mňa tiež iná kategória výdavkov a to výdavky na propagáciu a reklamu - a tieto už z dotácie nie je možné hradiť. Ja osobne som na podobné výdavky dotáciu nepoužila.

    ibiza je offline (nepripojený) ibiza

    ibiza
    nám to bolo vysvetlené zjednodušene tak, že dotáciu môžem použiť na to, čo mi vydrží 2 roky a čo môžem odniesť.. (okrem odvodov). ale toto môžeš kludne konzultovať na úrade práce.. poradia ti. Ak to však nemáš zahrnuté v pláne tak dotáciu na takéto výdavky nemôžeš použiť.

    jesenka je offline (nepripojený) jesenka

    jesenka
    ak chcete dotaciu pouzit na nieco ine, ako ste uviedli v podnikatelskom zamere, musite dat na UPSVaR ziadost o schvalenie zmeny ucelu pouzitia dotacie a napisete tie veci, ktore ste za to realne nakupili, resp. kupite.

    Dotacia od statu, mozem nato pouzit peniaze?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.