Zavrieť

Porady

Problémy s grafikou v hrách

Dobrý deň,

Mám nasledovný problém: V jednej konkrétnej hre (nechcem robiť reklamu) sa mi vykreslujú rôzne lúče vystupujúce od hocikial z hocičoho.

Prosím o radu, čo mám s tým robiť.

Prikladám aj skrínšot.
Bez názvu.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    funny10 je offline (nepripojený) funny10

    funny10
    akú máš grafiku? aká to je hra? tvoj pc splna podmienky na hranie - grafika a iné veci?

    luboko87 je offline (nepripojený) luboko87

    luboko87
    funny10 Pozri príspevok
    akú máš grafiku? aká to je hra? tvoj pc splna podmienky na hranie - grafika a iné veci?
    Grafika by mala byt ok pretoze tu hru uz mam asi rok a predtym mi to nerobilo.
    Inak grafika je ATI Radeon X1950 Pro a jedná sa o hru Crysis. PC a grafická karta v pohode splnaju poziadavky na hru.

    funny10 je offline (nepripojený) funny10

    funny10
    lebo čo kukám na abc games, tak tam sú veru zaujímavé minimálne a odporúčané požiadavky. hm ja ati radeon nemusím, tak nie som objektívna
    a je tam aj debata ohľadom grafiky, kukni si to

    joyzo14 je offline (nepripojený) joyzo14

    joyzo14
    Práveže v dnešnej dobe už nvidia je na pokraji krachu, a ľudia kupujú len ATI, pretože majú najlepší pomer cena/výkon, a Nvidia sú strašne predražené. Napr. grafika za 7000 od Nvidie má taký rovnaký výkon ako grafika za 4200 od ATI. A čo sa týka témy, tak pravdepodobne to vyrieši to, že si stiahneš najnovší driver(ovládač), na grafiku
    Stiahni si nové ovládače na grafiku, poprípade stiahni patch na hru a hlavne nehraj na max. detaily lebo to je dost stara grafika na tu hru.Tiez som ju mal a skusal na tom crysis

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Pozri teploty komponentov....moze to byt aj prehrievanim....ale najprv updatny drivery...a potom napis teploty v IDLE a potom v zatazi-pouzi na to daky program ako Futurmark a podobne...a teploty ti ukaze Speedfan,Everest alebo aj myslim ze PCwizard

    Ghost135 je offline (nepripojený) Ghost135

    Ghost135
    Stiahni si z Ati stranky najnovsi driver pre tvoju grafiku a molo by byt po probleme ak nie hra proste nesedi z tvojou grafikou mne napr. seka Battlefield 1942 jak hovado a pritom battlefield 2 mi ide uplne v poho.

    manndy64 je offline (nepripojený) manndy64

    manndy64
    luboko87 Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    Mám nasledovný problém: V jednej konkrétnej hre (nechcem robiť reklamu) sa mi vykreslujú rôzne lúče vystupujúce od hocikial z hocičoho.

    Prosím o radu, čo mám s tým robiť.

    Prikladám aj skrínšot.
    jednoducho si stiahni nove ovladace na grafiku.

    vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

    vyr skalny
    Preco nepouzivate tlacitko "suhlasim"? 5 prispevkov za sebou s radou "stiahni si novy ovladac"
    Ale k teme: Podla mna treba stiahnut novy ovladac.

    Problémy s grafikou v hrách

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.