Zavrieť

Porady

Habanero

Ahojte,
hľadám rastlinku najštipľavejšej papričky Habanero. Nemáte ju niekto? Alebo tip kde by som ju zohnala? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Mám semienka habanero. Na ktorú adresu ich mám poslať a koľko ich potrebuješ?
    Keď som doniesol tieto papričky prvý krát a moja dcéra ich nepoznala, oni vypadajú tak nevinne ako maličké žlté zeleninové papriky. Malé veľkosťou, ale veľké štiplavosťou!
    Odhryzla si z jednej a potom dve hodiny plakala...
    Mám rád štipľavé, ale je to na mňa až príliš.

    jozo1606 je offline (nepripojený) jozo1606

    jozo1606
    wabi Pozri príspevok
    Mám semienka habanero. Na ktorú adresu ich mám poslať a koľko ich potrebuješ?
    Keď som doniesol tieto papričky prvý krát a moja dcéra ich nepoznala, oni vypadajú tak nevinne ako maličké žlté zeleninové papriky. Malé veľkosťou, ale veľké štiplavosťou!
    Odhryzla si z jednej a potom dve hodiny plakala...
    Mám rád štipľavé, ale je to na mňa až príliš.
    dobry mate este tie semienka habanero neboli by ste taky dobry a neposlali by ste mi zopar? ak ano bol by som strasne rad milujem štiplave a este radsej ked si to vypestujem sam ....

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Pošlite mi obálku zo známkou, vloženú do druhej obálky, a ja vám pošlem tie semienka.
    Naposledy upravil arizona : 10.03.09 at 18:05

    jozo1606 je offline (nepripojený) jozo1606

    jozo1606
    yes super v pondelok Vam to pošlem ako ste písali prihodím aj zopár mojich ale tie veľmi neštiepu....názov netuším ... len taka otazocka neviete aky druh habanero mate?

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Mám niekoľko druhov, ale najlepší je ten žltý, to je sila. Želám veľ štiplavých chvílok!

    katamama je offline (nepripojený) katamama

    katamama
    wabi, mala by som aj ja záujem o semená tej papričky, Habanero, môžem napísť obálku na tvoju adresu aj ja? Rada by som si na vlastnej koži vyskúšala či naozaj je taká ako si ju opísal

    katamama je offline (nepripojený) katamama

    katamama
    wabi, mohla by som aj ja poslať ofrankovanú obálku na tvoju adresu? Rada by som si Habanero sama vyskúšala na vlastnej koži.

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Samozrejme posielajte kľudne obálky, ale potom sa nesťažujte, keď vás to bude štípať, pretože čo je moc, to je moc a pravdu povediac, dávam prednosť trochu menej štipľavým ako napríklad feferónky, či väčšie čili.

    henique je offline (nepripojený) henique

    henique
    Manzel sa pyta ci nema niekto semiacka papricky "ja la peno" neviem ako sa to pise, vraj sa oproti habaneru daju aj zjest
    ja teda nie

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Oproti Habaneru sú trochu väčšie dlhšie a mäsitejšie. Mám aj tie. Viem poslať ak pošlete vypísanú obálku, ale až v začiatkom apríla.
    Naposledy upravil arizona : 10.03.09 at 18:25 Dôvod: spam

    eddie14 je offline (nepripojený) eddie14

    eddie14
    wabi Pozri príspevok
    Mám semienka habanero. Na ktorú adresu ich mám poslať a koľko ich potrebuješ?
    Keď som doniesol tieto papričky prvý krát a moja dcéra ich nepoznala, oni vypadajú tak nevinne ako maličké žlté zeleninové papriky. Malé veľkosťou, ale veľké štiplavosťou!
    Odhryzla si z jednej a potom dve hodiny plakala...
    Mám rád štipľavé, ale je to na mňa až príliš.

    dobry mal by som zaujem o semienka habanero. Ked ich este mate neposlali by ste mi zopar? chcel by som si ich vypestovat. Dakujem

    Matasias je offline (nepripojený) Matasias

    Študent :) Matasias
    Pripajam sa k poslednej ziadosti. Par ludi okolo mna ma velmi rado stiplave, ale vraj vsetko co som zatial vypestoval, nebolo ono. Myslim, ze tymto by som im mohol vytriet kocura

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Matasias Pozri príspevok
    Pripajam sa k poslednej ziadosti. Par ludi okolo mna ma velmi rado stiplave, ale vraj vsetko co som zatial vypestoval, nebolo ono. Myslim, ze tymto by som im mohol vytriet kocura
    Olééééééééééééééé ....mexicano ....
    http://www.habanero.cz/

    Bol aj link habanero.sk ....no nejak sa stratil z netu ...prečo , to ja už neviem ...
    Niečo podobné ...
    http://www.rastliny-semena.sk/cz/chi...ckych-rastlin/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.