Zavrieť

Porady

bytový designer

Hľadám bytového designera - architekta na návr 2- izbového bytu, vrátane zariadenia v okrese Lipt. Mikuláš.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srakora je offline (nepripojený) srakora

    srakora
    Asi je moja požiadavka náročná, ale ocenila by som aj skúsenosti s bytovými designermi. Keď pozerám všetky tie "prerábky" v TV, zdá sa mi, že majú dobré nápady a majú dobré výsledky. Vopreď ďakujem za všetky skúsenosti.
    Dobrý deň,

    pokiaľ ste si ešte nevybrali niektorého kolegu, môžme Vám ponúknuť naše služby.

    S pozdravom
    tím JaZZ architecture

    studiojh je offline (nepripojený) studiojh

    studiojh
    Dizajn interiéru, realizácie..
    exkluzívne talianske interiérové dvere, sedenia, kuchyne, šatníky, kancelársky a manažérsky nábytok...office@studio-jh.sk

    Hermina je offline (nepripojený) Hermina

    Hermina
    Chcem sa spytat - riesili ste cez bytoveho architekta ?
    Rozmyslam nad podobnou sluzbou, tak ma zaujima cena za takuto sluzbu a ako to prebieha....
    Cena je individualna, dohodou, zavisi samozrejme od rozlohy bytu a pozadovaneho rozsahu riesenia. Kazdopadne - za opytanie, resp. nejaky prvy rozhovor sa nic neplati, takze treba skusit

    Priebeh je asi nasledovny - nejakym sposobom sa skontaktujete s architektom, poviete mu Vas zamer, miesto realizacie, termin, dokedy by ste to chceli mat a ak dotycny nie je vytazeny a zakazka ho zaujala, stretnente sa trebars priamo na mieste alebo u neho v kancelarii. Omrkne si byt alebo podklady ktore si donesiete, vypocuje, co si zhruba zelate a ci je to realizovatelne, nieco sa spyta... Potom prebehnu papierovacky - objednavka, cenova ponuka, zmluva... Architekt si potom sadne a da na papier hruby navrh, ktory sa nasledne bude po konzultaciach s Vami upravovat az do vysledneho riesenia.

    Postup je len orientacny, nieco sa moze vynechat, nieco pribudnut, kedze kazda zakazka je jedinecna...

    Hermina je offline (nepripojený) Hermina

    Hermina
    Dakujem za odpoved.
    Mam 3 izb byt a rada by som ho prerobila na 2 izb. Napady v hlave su, ale odbornik je odbornik. Dakujem za rychlu reakciu.
    Rado sa stalo

    PS nezabudnite, ze pokial chcete v byte robit nejake stavebne zasahy (buranie, alebo naopak dostavovanie...), urcite potrebujete aj staticky posudok (a vlastne aj stavebne povolenie)! Hlavne niektore konstrukne systemy panelakov totiz niesu velmi naklonene nadmernemu buraniu...

    feroroy je offline (nepripojený) feroroy

    feroroy
    Ak potrebujete poradiť v oblasti bytového dizajnu ja som spoluporacoval s týmto pánom je fakt super kompletná služba od navrhov až po posledné detaily !!!
    ainterier.com
    odporúčam!!!!!!!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.