Zavrieť

Porady

Pôrod v 35.týždni

ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Dobré ráno mamičky.
Som novopečený starý otec.Dcerke sa narodil synček v 35 týždni a váži iba 2200gramov a je v inkubátori.Poprosil by som lebo to velmi prežívam o podobne príbehy skôr narodených detí ,ako dlho musia byť v inkubátori a ako sa im teraz darí.Velmi pekne ďakujem.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Idi,bábätko je síce skôr narodené, ale tých 2200g nie je až tak málo.Bábätká váhu rýchlo naberú.Domov ich prepúšťajú,keď dosiahnu 35OOg.
Mojej kamarádke sa narodila dcéra, ktorá mala 1400g a dnes je z nej pekná 20 ročná kočka.
Želám mamičke aj bábätku veľa zdravíčka!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
VieraHu VieraHu

VieraHu je offline (nepripojený) VieraHu

Blahoželám k vnúčikovi. Mne sa narodil syn v 30 týždni tehotenstva. Pôrodná váha bola 1500 g a dĺžka 41 cm. Po dvoch mesiacoch, keď vážil 2570 g, nás pustili domov. Dnes má syn 38 rokov a je z neho chlap ako hora.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka

Tie dve deťúrence sú dvojíčky. Narodili sa v BB a mali váhu: chlapec:1,80 a dievčatko 1,40. Teraz majú 7 a pol roka. Netreba sa báť, všetko bude OK.
0 0
ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Ďakujem Vám priatelia .Ste milí.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ldi Pozri príspevok
Ďakujem Vám priatelia .Ste milí.
A Ty super starostlivý starý otec.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Sestre sa pred tromi rokmi narodila dcérka, neviem presne, ktorý to bol týždeň, ale veľmi predčasne, jej hmotnosť bola 960 gramov. V inkubátore si pobudla dva mesiace. Keď ju prepustili domov z nemocnice vážila asi 2 300 gramov. Pustili ju skoro, pretože na druhý deň ju záchranka v bezvedomí viezla naspať do nemocnice, kde bojovala o život ďalší mesiac. Našťastie a vďaka Bohu sa z toho dostala, v auguste mala tri rôčky a je z nej veľká a šikovná slečna. Tvoj vnúčik sa tiež trošku zohreje v inkubátore, naberie na hmotnosti a všetko bude OK.
Naposledy upravil Olice : 28.12.08 at 14:23
IMG_0001.jpg  
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Olice Pozri príspevok
.... Tvoja vnučka sa tiež trošku zohreje v inkubátore, naberie na hmotnosti a všetko bude OK.
Chybička se vloudila
Idi má vnúčika
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

arizona Pozri príspevok
Chybička se vloudila
Idi má vnúčika
...opravené, ďakujem.
0 0
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
Blahoželám k vnúčikovi,starý otecko!Aj ja som už stará mama 3 ročnej vnučky a je to paráda.Držím palce, aby sa vnúčik čím skôr zotavil a pustili ho domov.Vela štastia.......
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
babatko ked je v inkubátore to nie je zle..lebo tham má stálu teplotu,vlhkosť... ak je dieťatko zdravé tú váhu naberie a nijak sa to neprejavý,netreba sa ničoho báť držím palce
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
arizona, stačí ak dieťa začne priberať a presiahne 2500 a pustia ich domov, ak pravdaže nemá iné problémy- napr. s dýchaním alebo silnú žltačku a pod, inak sú tieto detičky naozaj veľký bojo´vníci. Ja osobne poznám kamarátkynu dcéru, narodila sa 1,8kg a dnes 18-ročná vysoká dievčina, nikto by nepovedala , že sa narodila ako "odratý zajko" - placenta ju prestala vyživovať- bola aj silne podvýživená...-
Držím bábu päste, to určite zvládne.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja som sa narodila tiez v osmom mesiaci,a nikto by do mna nepovedal,ze som bola drobna a slaba....
zvladla som akademiu i cestovanie,ne vahe tiez nepostradam....ziadny problem,deti sa rodia i ovela skor a su zdrave.ak nema daku vyvinovu chybu s plucami alebo inymi organmi,nemusite sa bat.deti v inkubatore este trosku dozreju.
hovori sa,ze je lepsie akj je dieta narodene predcasne/-tieto deti su inteligentne,samostatne-bojovnici/
ako keby bolo prenasane/take deti su utiahnute,bojazlive a nachylne na choroby.../
0 0
ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Ďakujem Vám priatelia za rady a povzbudenie a Dávidka v piatok po dvoch týždňoch s váhou 2290g a zdravučkeho pustili domov .Som prešťastný dedo a nie je dna aby som za nim neprišiel ,iba tak vedla neho sedel,pozeral sa na neho a hladkal jeho malu hlavičku a chytal za jeho užasnu rúčku.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Jeeej,úžasný dedko Šťastný to vnúčik
0 0
ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

[ATTACH]Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Snímka001.jpg
Zobrazení: 50
Veľkosť:  45.0 KB[/ATTACH]

Neviem či som dobre stiahol tie fotky ale ked ano tak toto je Dávidek ,moje najvetšie šťastie ktoré ma mohlo na staré kolená stretnuť.
Snímka002.jpg  
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Krásne bábätko! A riadny chlapisko z neho narástol.
Veľa zdravíčka!!!
0 0
ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Ďakujem pekne Arizona ,je krásny a zlatý.Malé bábetko to je ten pravý zázrak prírody .Prajem to šťastie každemu .
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

syrik Pozri príspevok
Jeeej,úžasný dedko Šťastný to vnúčik
A dalo by sa to povedať aj tak, že úžasný vnúčik, šťastný to dedko.
Krásne dieťatko.
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

Krásne dieťatko, starostlivý starý otec, tak to má byť dieťatko od narodenia potrebuje veľa lásky nielen od svojich rodičov ale aj starých rodičov, aj my máme predčasne narodeného vnučika v 31 týždni, vážil 990 g a meral 32 cm, dnes má 6 rokov a vôbec to neni na ňom poznať, je veľmi šikovný a múdry. Prajem Dávidkovi veľa zdravíčka a úžasných ľudí okolo neho.
0 0
ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Ďakujem Zuzka a Olice
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať