Zavrieť

Porady

kobása

potrebujem recept na dobrú domácu klobásku dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    No môj rokmi overený recept na klobásku je tento :
    10 kg mäso
    20 dkg soľ
    5 dkg čierne korenie
    10 dkg červená sladká paprika
    10 dkg cesnak

    No a postup klasika. Pomelieš, poriadne rukami premiesiš, naplníš črevá a šup ho do udiarne.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Pre mna velmi malo papriky a cesnaku. Cesnaku by som dal pol kila a papriku sypal dovtedy, kym maso nie je peknej cernej farby.Aj stiplavej samozrejme trochu a ovela viac korenia. A moze sa pridat muskatovy orech, rasca. Nechat odstat styri dni, potom pomliet a plnit.

    JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

    JankaV.
    Ahojky, tak náš recept na klobásu:

    20kg mäsa
    40dkg soli
    20dkg cesnak
    10dkg čierne korenie
    20dkg sladká paprika
    5-10dkg štipľavá paprika
    5dkg mletá rasca

    niekedy sme dávali aj 8dkg práškového cukru.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    najag Pozri príspevok
    Pre mna velmi malo papriky a cesnaku. Cesnaku by som dal pol kila a papriku sypal dovtedy, kym maso nie je peknej cernej farby.Aj stiplavej samozrejme trochu a ovela viac korenia. A moze sa pridat muskatovy orech, rasca. Nechat odstat styri dni, potom pomliet a plnit.
    Sorry každému iné chutí, načo tam budem pchať kopec cesnaku a papriky, ja chcem klobásky a nie cesnačky. A čo sa týka korenia, nemám moc dôveru nakoľko môže skysnúť. Podľa toho receptu čo som napísala, ešte i moji prastarý rodičia robili klobásky a ver mi ani jedna neskysla, ani nezaplesnela ( čo sa bežne stáva pri kúpnych, ktoré sú prekorenené ) a vydržali od vianoc až do leta ( v komíne ).

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Pamatam, ze ani tie nase nekysli. Chovali sme doma svine na domacom hospodarstve a zabijacka bola dva-tri razy do roka. Ja som napisal, ze pre mna.....
    Neberiem Ti tvoj recept, kazdy kraj, iny mrav. Ale domaca klobasa je ako stvorena pre cesnak vo velkom mnozstve. Preto recept je iba na zaklad, kazdy si to musi dotvorit podla svoje chuti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.