Zavrieť

Porady

bolesti

nazdar,
chcel bych sa opytat na par veci. Za posledny pol rok ma uz druhy krat seklo v krku. No zakazdym s inym zvukom , prvy krat som zacul iba obycajne puknutie. A musel som to vylezat. Druhy krat sa to stalo pred nedavnom, ale to som uz pocul akesi chrupnutie alebo nieco take ako ked pes zuje kost.
Vysledy efekt bol vsak rovnaky.

Tak a teraz to druhe.
Z casu na cas sa mi z nicoho nic stane taka vec, ze ma v lubovolnej casti tela zacne strasne prenikavou bolestou bolet sval. Az som to mal v oboch nohach aj rukach a aj v ramenach. Neviem ci to moze mat nieco spolocne s tym ze som prestal sportovat, ale na moj mlady vek (17) sa mi to zda celkom aj nemozne. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Bolo by dobré, aby si navštívil odborného lekára neurológa a dal sa nim poriadne vyšetriť. Iba on Ti určí čo s tým a ako ďalej postupovať. Prajem skoré uzdravenie

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    Ja ti to poviem otvorene - tak ako moj neurolog. "S TYM SA MUSITE NAUCIT ZIT".
    Vitaj medzi nami :-)

    ( Casom zistis,ze to nema rado zimu )

    kajasla je offline (nepripojený) kajasla

    kajasla
    Z vlastnej skusenosti mozem doporucit zacat tieto problemy riesit uz v zarodku. Treba neurologicke vysetrenie a v tvojom veku aj ortopedicke. Ja som mala obdobne problemy. Naucila som sa s tym zit a teraz neviem co so sebou. Neustale mi vyskakuju medzistavcove platnicky. Za posledne stiry mesiace som tam mala dva zapali a to su teda riadne bolesti.

    Kamila.k je offline (nepripojený) Kamila.k

    Kamila.k
    mna na vyskocene platnicky aj operovali odvtedy som to nemala ani raz ale treba vela cvicit a hlavne plavanie posilnuje svaly okolo chrbtice, malo cvicis a neposilnujes chrbtove svalstvo.

    Susho je offline (nepripojený) Susho

    Martin Susho
    tie bolesti uz pomaly ustupuju, ale vcera som bezal z hokeja na urazovku nech ma zasiju xD tak zasa som od sportu oslobodeny xDD
    neviem kto to vymslel ze sportovci su najviac fit xDD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.