Zavrieť

Porady

ročná uzávierka na registracnej pokladni

Dobry vecer,
chcem sa opytat, na predajni spravili aj rocnu uzavierku, nejako si nevsimli, ze ich to upozornilo na servisneho technika a jednoducho to odklikli. to znamena, ze gt sa vynulovalo. je to zle? moze byt za to nejaky postih? Prosim, poradte mi, co teraz, ci s tym nieco treba robit, alebo je to v pohode....
voprad dakujem za kazdy nazor
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marymka je offline (nepripojený) marymka

    marymka
    Čudujem sa že vás to samo pustilo k ročnej uzávierke a vynulovaniu gt,bude asi chyba v nastavení softvéru pretože vynulovanie gt by mal vždy previesť a podpísať aj s pečiatkou servisný technik. Určite sa spoj so svojim servisákom a v konečnom dôsledku by ti mal teraz prestaviť aj euro.
    Myslím že to nieje v poriadku ak ti to dovolilo vynulovať gt. Ale možno sa mýlim.

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Na ročnú uzávierku potrebuješ servisný kod od technika,ináč neurobíš ročnú uzávierku. Ked ste vynulovali GT tak servisný technik vám musí dať pečiatku do knihy pokladnice a potvrdiť že to urobil on. Ináč by bola za to pokuta.

    janka.mo je offline (nepripojený) janka.mo

    som zacinajuca uctovnicka, momentalne na materskej dovolenke ...viac janka.mo
    od nich to ziaden kod nepytalo, len sa otvorilo jedno okno a ze tam daco bolo napisane, ze servisny technik, ale oni to odklikli a uzavierku rocnu to spravilo. no nic, budeme musiet zavolat toho technika... inak na euro mi to spravil sam softwer, takze s tym problemy neboli
    aspon teraz to tak vyzera, ze neboli

    janka.mo je offline (nepripojený) janka.mo

    som zacinajuca uctovnicka, momentalne na materskej dovolenke ...viac janka.mo
    chcela by som sa vam podakovat za rady, dnes som volala toho servisneho technika a este sa aj spytal, ci sa nam podarilo urobit zmenu na euro, a ze sa zastavi a tu peciatku nam da....
    vdaka, ze ste mi povedali o tom technikovi, lebo inak by sme to nemali v poriadku

    ročná uzávierka na registracnej pokladni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.