Zavrieť

Porady

notebook

Kde si na porade som čítal jednu tému ale neviem ju nájsť,týka sa problému že počítač stále pracuje ukazuje akoby niečo robil v pozadí čiže šipka plus presípacie hodiny,nevie niekto poradiť alebo dať link na tú tému nemôžem to nájsť.Díky vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Ahoj,
    Skus viac popisat problem.
    Tie presipacie hodiny mas stale? Zmiznu niekedy? Skus tu hodit screenshot spravcu uloh.
    Ivan

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    dubak138 Pozri príspevok
    Áno tie presípacie hodiny sú tam stále, to mám kamošov Noteebok .
    Mozno na pozadi bezi kopec procesov. Stlac CTRL+ALT+DEL potom ALT+PrintScreen otvor WORD potom CTRL+V uloz a posli word ako prilohu. Mozno nieco vyzistime.

    Ivan

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    ivoovi Pozri príspevok
    Mozno na pozadi bezi kopec procesov. Stlac CTRL+ALT+DEL potom ALT+PrintScreen otvor WORD potom CTRL+V uloz a posli word ako prilohu. Mozno nieco vyzistime.

    Ivan
    Škoda, že v Hobby poradách nejde prideľovať body.... za toto by som určite jeden bodík pridelila, pretože toto som netušila.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dubak138 Pozri príspevok
    ale tieto dve klávesi nefungujú tak ako je napísané:
    Tie dve klávesy (Ctrl+PrtScn) fungujú presne tak - je to kopírovanie toho čo je práve na monitore ako obrázok, ktorý sa potom dá vložiť napr. do dokumentu Word. Ak ti to nefunguje, tak je problém buď v PC alebo v chybnej klávesnici.

    Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

    muž Bobbix
    Trosku mimo temy - kopirovanie obrazovky. Kto ma nainstalovany IrfanView mozno vie, ze ten dokaze zosnimat obrazovku v troch rezimoch. Robi sa to: Nastavenia > Zosnimat obrazovku > Snimana oblast - Cela obrazovka, alebo Okno v popredi, alebo Okno v popredi - uzivatelska oblast. Tu sa nastavuje aj format obrazku aj miesto ulozenia.
    Je prenho aj slovenska lokalizacia. Kto ho chce a nevie kde "kupit", moze poslat ss.
    Naposledy upravil Bobbix : 03.01.09 at 10:32

    dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

    dubak138
    ivoovi Pozri príspevok
    Mozno na pozadi bezi kopec procesov. Stlac CTRL+ALT+DEL potom ALT+PrintScreen otvor WORD potom CTRL+V uloz a posli word ako prilohu. Mozno nieco vyzistime.

    Ivan
    Pošlem ti to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.