Zavrieť

Porady

dodavatelia

prosim vas , som zaciatocnicka v podnikani a idem si otvorit bar v nasom meste..chcela by som sa spytat ked otvorim podnik potrebujem dodavatelov tovarov, alkohol musim si ich najst sama alebo ako to funguje??? a ako je to s pivom???dakujem jana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    prosim vas , som zaciatocnicka v podnikani a idem si otvorit bar v nasom meste..chcela by som sa spytat ked otvorim podnik potrebujem dodavatelov tovarov, alkohol musim si ich najst sama alebo ako to funguje??? a ako je to s pivom???dakujem jana
    V tej predošlej téme som dal odpoveď. Dodávateľom musíš najsť sama. Nestačí čakať či ti niekto zaklope a ponúkne.

    P.S. Netreba duplovať otázku na to aby si sa dočkala odpovede.

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    dakujem za odpoved, ale kazdy sa uci..uz som si precitala navod tak dufam, ze otazku som uz dala do dobrej kolonky.. a ako si ich mam hladat?? tych dodavatelov neviete mi poradit???

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    dakujem za odpoved, ale kazdy sa uci..uz som si precitala navod tak dufam, ze otazku som uz dala do dobrej kolonky.. a ako si ich mam hladat?? tych dodavatelov neviete mi poradit???
    No z Bratislavy asi ťažko Vám niekto bude voziť. Veď cez google skúste zadať klúčové slová. Niečo určite nájde, prezentácie firiem. Alebo máte aj telefónny zoznam (žltej farby) ....

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    dakujem za radu...myslim, ze som vam na posmech...
    Vôbec nie ste. Len dodávateľa od BA je naozaj zbytočné odporúčať (ja som od BA), keď vy máte prevádzku asi v Revucej, podľa profilu. Určite máte aj nejaké regionálne inzertné noviny v ktorých veľkosklady ponúkajú svoj sortiment, skuste aj tam pozrieť.

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    chcela som sa s niekym o tom porozpravat. ale ako vidim su tu sami mudri ludia...naco potom je takato porada. nejak zacat musim a ked sa nebudem pytat tak sa to nedozviem. a to, ze ich nebudem hladat v ba som si domyslela aj sama . taky blbec nie som. ale nemam ani vysoku skolu.tak pekny vecer mlady pan pokusim si to zistit niekde inde ale z porady ste ma odradili. urbanikova jana, revuca

    dodo777 je offline (nepripojený) dodo777

    dodo777
    janulka2107 Pozri príspevok
    dakujem za radu...myslim, ze som vam na posmech...
    Ale Janulka nie si na smiech, všetci sme začínali. Už to že si našla PORADU je super. Ja by som ti doporučila najprv trošku sa oboznámi čo to je podnikanie, lebo len zohnať dodávateľov je málo, čo treba k podnikaniu. Skús internet a môžeš hned poradu. Alebo si skús nájsť dáku super učtovničku čo ťa trochu usmerni. Prajem veľa šťastia v podnikani.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    chcela som sa s niekym o tom porozpravat. ale ako vidim su tu sami mudri ludia...naco potom je takato porada. nejak zacat musim a ked sa nebudem pytat tak sa to nedozviem. a to, ze ich nebudem hladat v ba som si domyslela aj sama . taky blbec nie som. ale nemam ani vysoku skolu.tak pekny vecer mlady pan pokusim si to zistit niekde inde ale z porady ste ma odradili. urbanikova jana, revuca
    Inak na toto neviem reagovať. Pokúšam pomôcť, alebo aspoň načrtnúť návod ako začať... A potom toto.

    Keď ste mysleli, že dostanete konkrétne kontakty na dodávateľov, tak máte pravdu ste na zlom mieste.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 04.01.09 at 17:20

    janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

    som vydata mam tri deti janulka2107
    nechcela som dodavatelov chcela som radu a nie vysmech o zltej knihe telefonnom zozname....to je pomoc??ved ste ma zosmiesnili

    dodo777 je offline (nepripojený) dodo777

    dodo777
    janulka2107 Pozri príspevok
    chcela som sa s niekym o tom porozpravat. ale ako vidim su tu sami mudri ludia...naco potom je takato porada. nejak zacat musim a ked sa nebudem pytat tak sa to nedozviem. a to, ze ich nebudem hladat v ba som si domyslela aj sama . taky blbec nie som. ale nemam ani vysoku skolu.tak pekny vecer mlady pan pokusim si to zistit niekde inde ale z porady ste ma odradili. urbanikova jana, revuca
    Na to že ste tu prvýkrát, tak mate guraž, škoda Smith Vám len chcel pomôcť. Ale aj tak skúste hľadať je tu kopec informáciií.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    nechcela som dodavatelov chcela som radu a nie vysmech o zltej knihe telefonnom zozname....to je pomoc??ved ste ma zosmiesnili
    No ja keď som začal s mojim obchodom to bolo prvé, že som si otvoril Žlté stránky (nechcel som robiť reklamu, ale keď inak nejde) a pozisťoval dodávateľov, ktorí bolo najbližšie k mojej prevádzke. A obvolal som ich, vyžiadal cenníky, dodacie podmienky atď.....

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    janulka2107 Pozri príspevok
    dakujem vezmem si priklad...pekny vecer
    Nemáte za čo, nebol potrebný hneď ten výbuch......

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    janulka2107 Pozri príspevok
    chcela som sa s niekym o tom porozpravat. ale ako vidim su tu sami mudri ludia...naco potom je takato porada. nejak zacat musim a ked sa nebudem pytat tak sa to nedozviem. a to, ze ich nebudem hladat v ba som si domyslela aj sama . taky blbec nie som. ale nemam ani vysoku skolu.tak pekny vecer mlady pan pokusim si to zistit niekde inde ale z porady ste ma odradili. urbanikova jana, revuca
    Janulka, neurážaj sa! Určite Ťa nik nechcel svojim príspevkom zosmiešniť,ani sa hrať na múdreho.
    Ibaže trucovitým jednaním a "rozhadzovaním" svojich otázok a urgencií do rôznych nesprávnych sekcií sa odpovede nedočkáš...
    Už v Tvojich predošlých príspevkoch sa Ťa snažili členovia nasmerovať.
    Porada má vyše 100 tisíc členov.Denne pribúdajú noví. Nedá sa každému stále dookola vysvetľovať to isté(ruku na srdce-koľkokrát by si to dokázala Ty? )Možno raz,dvakrát...päťkrát
    Preto sa snažíme nového člena usmerniť linkom na daný problém,ktorý je už predebatovaný. Nie je to mudrovanie- iba usmernenie
    Ale zbytok je na Tebe.
    Začni hlavnou stránkou a popozeraj,čo kde je...
    Hore máš vyhľadávač :

    -zadávaj slovíčka, ktoré ťa zaujímajú. Napr.
    dodávatelia: http://www.porada.sk/search.php?searchid=7054790
    alkohol : http://www.porada.sk/search.php?searchid=7054938
    Aj ked otázka nie je vždy rovnaká s tvojou,v príspevkoch neraz nájdeš veľa dôležitého k Tvojej problematike.
    Je už na Tebe, koľko času venuješ čítaniu

    Všetci sme začínali. Niekto sa zorientoval za pár dní, niekto "tápe" dlhšie.
    Verím, že poradu si obľúbiš a onedlho budeš aj Ty nováčikom odporúčať linky a radiť!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.