Zavrieť

Porady

elektronika bez DPH

Prosim Vas chcel by som cez E-shop predavat elektroniku a nemozem najst zidnu www stranku kde buy sa dal kupit tovar bez DPH.Je to vobec mozne?alebo viete niekto pomoct kde sa da kupit lacnejsie aj so zarukou?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zver9 je offline (nepripojený) zver9

    zver9
    sory že neradím na tému „elektronika bez DPH“ andy mam na teba otázku ohľadom domácej siete keďže som čítal čo si písal combovi tak mam pocit že sa vyznáš nedá sa mi napísať ti súkromnú správu tak preto to robím takto

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Jurho Pozri príspevok
    no neviem.............
    skus
    http://www.elkoshop.sk/index_soubory/page0003.htm

    to je v žiline......
    toto je reakcia na zadávateľa otázky ? akože v elkoshope sa predáva za ceny bez DPH ?
    no áno - ale tie ceny sú pre platiteľov DPH ! A tým Lucius nie je, inak by takú otázku nepoložil.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Lucius-IL Pozri príspevok
    Prosim Vas chcel by som cez E-shop predavat elektroniku a nemozem najst zidnu www stranku kde buy sa dal kupit tovar bez DPH.Je to vobec mozne?alebo viete niekto pomoct kde sa da kupit lacnejsie aj so zarukou?dakujem
    No ak si platcom DPH tak nakupujes vsade bez DPH (pri registrovani do e-shopov zvykne byt aj tato otazka).
    Ty asi myslis ako kupit bez DPH a bez dokladu, tak to musis byt dobry kamarat s predajcom (zarobi aj on, aj ty a spolu odrbete stat )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.