Zavrieť

Porady

náter thermoshieldom

Ahoj, má niekto skúsenosť s náterom ThermoShield Exterieur na fasádu paneláka. Máme popraskané paneli a zateká nám do bytov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    bazant22 Pozri príspevok
    Ahoj, má niekto skúsenosť s náterom ThermoShield Exterieur na fasádu paneláka. Máme popraskané paneli a zateká nám do bytov.
    http://www.porada.sk/t46773-zateplen...rmoshield.html

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Ja mu hovorím thermoshit. Veľká reklama a tepelné vlastnosti temer žiadne. Na tzb.info.cz bola o tom rozsiahlejšia debata do ktorej sa zapojili aj oborníci a predajca a ten predajca tam dopadol dosť blede pod ťarchou argumentov. No ale čo, stále sa mu darí chytať dôverčivých ľudí.
    Elena Navrátilová
    Ferdosondo Pozri príspevok
    Ja mu hovorím thermoshit. Veľká reklama a tepelné vlastnosti temer žiadne. Na tzb.info.cz bola o tom rozsiahlejšia debata do ktorej sa zapojili aj oborníci a predajca a ten predajca tam dopadol dosť blede pod ťarchou argumentov. No ale čo, stále sa mu darí chytať dôverčivých ľudí.
    Napísal si to výstižne... treba si overiť či investovať práve do tohto náteru.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ja som na to videl v TV reklamu, vraj je to technologia ochrany raketoplanov pred zhorenim v atmosfere. No vidi sa mi, že by bolo prinajmenej vhodne použiť kombinaciu - izolacia (nobasil, polystyren) a uvedeny nater ThermoShield na konečnú úpravu. Len je možné, že to vyjde niekolkokrat drahsie ako normalny nater po zateplení.
    Naposledy upravil duves : 07.01.09 at 06:40

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Thermoshit má podobné vlastnosti, ako podobné nezmysly typu termomalta a termoomietka. "Za veľa peňazí, skoro žiadna muzika". Duves načo by si dával na zateplenú stenu ešte ten Thermoshit?

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ferdosondo Pozri príspevok
    Duves načo by si dával na zateplenú stenu ešte ten Thermoshit?
    No...dať sa to, ale bude to drahsia volba. Tak som to myslel.
    Ešte rozmyslam. Mam garaž, nevykurovanu. Aka je teplota vonku, taka je v garaži, možno o stupen - dva viac. Kto vie, či by to nepomohlo. Ten nater na strop, su tade najväčšie straty.

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Ak chceš mať v garáži teplejšie (teplo bez kúrenia nebude), treba ju zatepliť. Tepelné zisky máš od zeme, tá má okolo 10C( u teba však už menej, keď je intenzívne ochladzovaná), od motora, keď auto odstavíš v garáži, možno slnkom cez okno ak máš. Neviem z čoho je postavená. Ale ak sú tam plechové dvere tak najprv tie a podľa možnosti aj utesniť. Strop, ak sa nedá zvrchu, tak odspodu, no a aj steny obvodové. Mojim odhadom takých 2-6 C by si tam mohol mať. A teraz čím? No Thermoshitom určite nie. Ten nie je určený na zatepľovanie, to je len predajcovo želanie.Tu http://www.porada.sk/t46773-zateplen...rmoshield.html si o tom môžeš prečítať.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Je to predajcovo želanie, to je fakt.
    Garaž necham tak, brana je zateplena polystyrenom, ktory som nalepoval polyuretanovou penou. 2 alebo 4 stupne to nevyriešia. Mas pravdu, treba tam zdroj tepla.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    duves Pozri príspevok
    Je to predajcovo želanie, to je fakt.
    Garaž necham tak, brana je zateplena polystyrenom, ktory som nalepoval polyuretanovou penou. 2 alebo 4 stupne to nevyriešia. Mas pravdu, treba tam zdroj tepla.
    Predávajú aj nezávislé kúrenia do áut,s časovým spínačom.

    Composite je offline (nepripojený) Composite

    Composite
    hej máme to na baráku, je to shit!
    ani nad tým neuvažuj!

    o týždeň bude správa zateplený, nezapteplený a TS barák. Budú termosnímky, svietime ako nezateplený barák vedľa a na druhej strane zateplený je tmavý

    TS je totálny prepadák!

    Tu je znalecký posudok z BRNA:
    http://www.reflexe.nazory.cz/downloa...ELDPOSUDEK.pdf

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.