Zavrieť

Porady

2 hlavne pracovne pomery

Dobry den prajem vsetkym radcom :-)
Rada by som sa spytala, ci je mozne mat sucasne 2 HPP, totizto v januari chcem podat vypoved a kedze 2-mesacna vypovedna lehota by mi zacala plynut od 1.2. najskorsi mozny nastup do noveho zamestnania by bol 1.4. Ja mam vsak 13 dni starej dovolenky + 5 dni novej dovolenky na tento rok od sucasneho zamestnavatela (aspon si myslim ze mam na nu narok, aj ked som vo vypovednej lehote, prosim ak sa mylim, tak ma opravte). To znamena, ze by som sa kludne mohla dohodnut s novym zamestnavatelom, ze by som nastupila 15.3. Je to mozne?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaja8008 je offline (nepripojený) jaja8008

    jaja8008
    ja neviem o tom zeby sa nieco zmenilo a stale plati jeden HPP. takze to nie je mozne.

    ale mozes byt na dohode u noveho zamestnavatela zatial.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Mimka21 Pozri príspevok
    Dobry den prajem vsetkym radcom :-)
    Rada by som sa spytala, ci je mozne mat sucasne 2 HPP, totizto v januari chcem podat vypoved a kedze 2-mesacna vypovedna lehota by mi zacala plynut od 1.2. najskorsi mozny nastup do noveho zamestnania by bol 1.4. Ja mam vsak 13 dni starej dovolenky + 5 dni novej dovolenky na tento rok od sucasneho zamestnavatela (aspon si myslim ze mam na nu narok, aj ked som vo vypovednej lehote, prosim ak sa mylim, tak ma opravte). To znamena, ze by som sa kludne mohla dohodnut s novym zamestnavatelom, ze by som nastupila 15.3. Je to mozne?
    Dakujem
    ZP nepozná pojem hlavný PP, je len PP. A tých môžeš mať aj viac.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jaja8008 Pozri príspevok
    ja neviem o tom zeby sa nieco zmenilo a stale plati jeden HPP. takze to nie je mozne.

    ale mozes byt na dohode u noveho zamestnavatela zatial.
    Nie je to správny názor.

    Mimka21 je offline (nepripojený) Mimka21

    Mimka21
    Tweety Pozri príspevok
    ZP nepozná pojem hlavný PP, je len PP. A tých môžeš mať aj viac.
    dakujem za info.. bolo by to celkom dobre, ak by to teda nebol problem

    2 hlavne pracovne pomery

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.