Zavrieť

Porady

spätné skončenie PN

Pekný deň prajem,

prosím o odbornú radu. Máme zamestnanca, ktorý je na PN od novembra 2007, s tým, že 5.1.2009 priniesol doklad o ukončení PN dňom 5.11.2008, tzn. že od 6.11.2008 bol práceschopný. Týmto dňom si žiada i o skončeni PP, nakoľko sa stal invalidným a v období od 6.11.2008 už nepracoval.

Prosím Vás o info, či je možné spätne s menovaným skončiť pracovný pomer, alebo nie.

Vopred ďakujem.

S pozdravom

jančabend

Pekný deň prajem všetkých,

včera som položila otázku ohľadom spätného skončenia PP, no nedostala som ani jedinú odpoveď, , vie mi prosím niekto odpodať? Veľmi pekne ĎAKUJEM.

jančabend
Naposledy upravil Infarkt : 08.01.09 at 07:57 Dôvod: Súvisiace
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Zlúčené príspevky !

    Súvisiaci problém rozoberaj v jednej téme...mrkni do pravidiel Porady

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    jančabend Pozri príspevok
    Pekný deň prajem,

    prosím o odbornú radu. Máme zamestnanca, ktorý je na PN od novembra 2007, s tým, že 5.1.2009 priniesol doklad o ukončení PN dňom 5.11.2008, tzn. že od 6.11.2008 bol práceschopný. Týmto dňom si žiada i o skončeni PP, nakoľko sa stal invalidným a v období od 6.11.2008 už nepracoval.

    Prosím Vás o info, či je možné spätne s menovaným skončiť pracovný pomer, alebo nie.

    Vopred ďakujem.

    S pozdravom

    jančabend
    Nepostupovali ste správne, ak ste od neho potvrdenie o trvaní DPN nežiadali už skôr, ku ukončeniu každého mesiaca. Spätné skončenie PP prináša so sebou pokuty.

    spätné skončenie PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.