Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    pouzivam reg.pokladnu Euro 2000TE ako fiskal a tlacim predajky z Pohody. Do 31.12.2008 bolo vsetko v poriadku, teraz sme urobili prevod na euro a skusili vytlacit predajku a bola chybna. konkretne. 1DVD obal za 0.16 euro vytlaci - za 0.016 a zaokruhli to na 0.02 euro. proste totalne zle. pokladna bola prestavena na euro. presne taky isty problem ma moj kolega v druhom obchode. Stormware vie o chybe, dnes vydali opravu a nic. robi to to iste. len chcem pripomenut, ue je 8.1.2009(9.1.2009) a nemozeme otvorit obchod.

    joki je offline (nepripojený) joki

    joki
    Už som to písal v príspevku - POHODA a kasa Euro 500 TX on-line - od 1.1.2009, o 4:00 ráno som začal preklápať učto, firma o 9:00 mala predávať, dodnes mám len sľuby. Mne to robí to isté, oprava 9005 nič nezmenila. Som zvedavý na piatok.
    myslim si, ze si urobili "dobre" meno tymto tahom. len by som bol zvedavy, co robili cely minuly rok. a kto nam nahradi napr. usly zisk. toto si malokto dovoli, ak vobec este niekto. hlavne, ze na ich stranke je garantuju bezproblemovy prechod na euro a nie su ochotni ani odpovedat na maily a telfonicky sa tam neda dovolat. super firma. :-((
    je utorok 13.1.2009 poobede a program zacal spravne tlacit blocky na registracnej pokladni. "uspesne" sme zvladli prechod na euro s firmou Stormware :-))))))

    Nesprávna tlač predajky na registračnej pokladni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.