Zavrieť

Porady

ELDP v EUR

Ahoj porada,

ako vyplniť ELDP zamestnancovi, ktorý pracoval od 1.04.1992 do 09.01.2009 ? Môžem na jednom ELDP ? Neviete poradiť je to dosť súrne.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

    JM1968
    Pekný deň všetkým, prosím, kde nájdem ako zaokrúhliť vymeriavací základ na ELDP, 2.1.09 zamestnankyňa požiadala, vychádza mi v€ desatinné číslo, môže byť?
    Medzitým som sa dovolala do SP, podelím sa :
    Mzda k 31.12.08 sa preráta konverz.kurzom, zaokrúhli sa na najbližší eurocent nahor, za rok 2009 sa vydelí čiastka kal.dňami (v januári 31), denný vymeriavací základ sa zaokrúhli na najbližší eurocent nahor a vynásobí počtom kal.dní odbobia dôch.poistenia. Táto suma sa už nezaokrúhľuje. Desatinné čísla vo VZ za rok 2009 môžu byť.
    Naposledy upravil JM1968 : 13.01.09 at 07:23

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Mzda pri prepočte z decembra na január (ak nemala nové mzdové podmienky) sa zaokrúhľuje na €c matematicky. Inak súhlasím s postupom zo SP - za 1 kalendárny deň na €c nahor, krát 2 dni. Výsledok je v €c, t.j.2 desatinné miesta.

    JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

    JM1968
    Jana Motyčková Pozri príspevok
    Mzda pri prepočte z decembra na január (ak nemala nové mzdové podmienky) sa zaokrúhľuje na €c matematicky. Inak súhlasím s postupom zo SP - za 1 kalendárny deň na €c nahor, krát 2 dni. Výsledok je v €c, t.j.2 desatinné miesta.
    Ďakujem pekne,
    akurát ma zarazilo, že hoci SP uzná desat.miesta, na ich formulári ELDP na stránke sa nedá zadať desat.čiarka a musela som ju tam napchať čiernym perom.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    KatarínaL Pozri príspevok
    Čiže na ELDP budú pomiešané sumy v SKK a v EUR???
    Do 31.12.2008 budú v SK, za rok 2009 - v EUR. Ja som teraz mala tiež taký prípad, tak mi to SP potvrdila.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.