Zavrieť

Porady

Vertikálne žaluzie

Chcem sa spýtať, či by mi vedel niekto poradiť firmu, ktorá sa zaoberá predajom a montážou vertikálnych žaluzí. Chceli by sme si dať do obývačky, ale na jednej dovolenke som videla také, že majú dizajn bambusových, ale nie sú - je to iba imitácia. A boli v krásnej oranžovej farbe. Po študovaní na internete som nič také nenašla. Poradíte mi? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    akinom71 je offline (nepripojený) akinom71

    účtovníčka? akinom71
    som v podobnej situácii. Ideme sa sťahovať a do obývačky by sme si chceli dať vertikálne žalúzie na optické predelenie, na nete som našla jednu firmu, ktorá ich robí (teda v Žiline), ale nemala tam žiadne vzorky, ani cenník. Vie mi niekto poradiť, kde by som našla nejakú serióznu firmu? Prípadne nejaký kontakt aj na nete?

    petra.LL je offline (nepripojený) petra.LL

    petra.LL
    Ak je to este aktualne tak by som odporucila zaluzie ktore najdete na "sjenila.sk" . Myslim, ze tam si kazdy vyberie.

    henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

    henrieta3
    Dobry den,
    je to k tejto teme, ale naopak. Ja by som sa tycho zaluzii rada zbavila, ale vobec neviem, ako sa daju zvesit. A ak ma niekto skusenost, je mozne na tu konstrukciu zavesit normalne zavesy, alebo zaclony? Alebo musime aj to odmontovat? Dakujem za rady.

    luciana1 je offline (nepripojený) luciana1

    luciana1
    Ahojte, mám na oknách vertikálne žalúzie a na jednej sa mi zlomil jeden bežec. Dá sa nejako vymeniť, bez toho, aby som rozobrala celú konštrukciu?

    Don133 je offline (nepripojený) Don133

    Don133
    zalezi ako je to zlomené, väčšinou je zlomený len držiak lamely a ten bez problemov vymeníš. Skus poslať foto.

    luciana1 je offline (nepripojený) luciana1

    luciana1
    je zlomený len ten umelý háčik, na ktorom visí lamela - fotku sa mi nedarí stiahnuť z mobilu do počítača
    Naposledy upravil luciana1 : 22.10.10 at 19:25

    luciana1 je offline (nepripojený) luciana1

    luciana1
    Prosííím, som otravná, ale rozčuľuje má ta lamela, ktorá teraz visí na zemi. Skúšala som ten zbytok háčika vytiahnuť z bežca, ale akosi to nejde. Bojím sa to ťahať nasilu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.