Zavrieť

Porady

elektrický krb

Dobry den,
byvame v bytovke a velmi tuzim po krbe a v prechodnych obdobiach kym zacnu kurit, tak aj tak pouzivame ohrievat. Nemate nejake skusenosti ohladne tychto krbov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    No a co potrebujes vediet?Myslis take tie kde ti akoze hori drevo a troska fuka teply vzduch a papka to 2 KW/hod?No tak s takymi mam skusenost-obcas dky predam aj ked nerad...je to taka somarinka na vyhodenie penazi....na vykurenie to neni velmi vhodne na to skor daky ohrievac a tak

    KIKA16 je offline (nepripojený) KIKA16

    KIKA16
    Skús pozrieť stránku http://www.flamedecorkrby.sk/Biokrby-priamo-pre-Vas/ Ide o bezkomínové krby vhodné aj do bytu, spaľuje sa alkohol. Neviem z ktorého si mesta, v Košiciach je predajňa na Hlavnej.

    Vyzerajú úžasne...

    kaps je offline (nepripojený) kaps

    ZŤP, ekonóm práce kaps
    My máme v rodinnom dome od leta. Máme veľkú obývačku a tam sa to hodí. Sú rôzne veľkosti a prevedenie. Predávajú ich v Chynoranoch ZOPP krby a v Považskej Bystrici BRELL. Tie prvé sú z Anglicka pekné ale drahé. Vyzerajú klasickejšie. K niektorým tu vyrába stolár obostavby, ktoré nie sú pekné /podľa mňa/. V PB dovážajú z Nemecka sú dizajnovo modernejšie, komplet s obostavbami. Majú svojich predajcov po Slovensku, ale s obmedzaným sortimentom. Dá sa s tým aj kúriť. Máme izbu 4,5 x 8 m a v prechodnom období to pekne vykúri. Aj teraz keď sa zapne, tak je to príjemné. Má tichý chod, neruší. Ceny sa pohybujú podľa vybavenie. Do panelákovej obývačky by som doporučil od fy BREL krb MOZART. Stránku najdete ako "elektrické krby"
    Skúste krby od firmy GEMMY, hlavne zabudovateľné elektrické krby, s panoramatickým plameňom, sú naozaj fajn.
    Iveta5678 Pozri príspevok
    Skúste krby od firmy GEMMY, hlavne zabudovateľné elektrické krby, s panoramatickým plameňom, sú naozaj fajn.
    Ivetka vy ho mate??? My by sme velmi chceli od tej firmy, ale nevieme, kde sa daju vidiet nazivo. Ake su vase skusenosti. Ozvite sa mi pls.Vlada

    gomanek je offline (nepripojený) gomanek

    gomanek
    KIKA16 Pozri príspevok
    Skús pozrieť stránku http://www.flamedecorkrby.sk/Biokrby-priamo-pre-Vas/ Ide o bezkomínové krby vhodné aj do bytu, spaľuje sa alkohol. Neviem z ktorého si mesta, v Košiciach je predajňa na Hlavnej.

    Vyzerajú úžasne...
    A zde můžeš najít další rozšiřující informace o zmiňovaných biokrbech
    vladka.senkarova Pozri príspevok
    Ivetka vy ho mate??? My by sme velmi chceli od tej firmy, ale nevieme, kde sa daju vidiet nazivo. Ake su vase skusenosti. Ozvite sa mi pls.Vlada

    Kamarátka má taký zabudovaný, tmavý, vyzerá dobre. Budeme prerábať byt, tak sme si vraveli, že by sme si tiež nejaký vzali, pôsobí to veľmi útulne. Videla som podobný aj v Žiline, v kaderníctve, pri kostole.
    k elektrickému nie, nemá dostatočný výkon, aby vyhrial viac miestností, len ku klasickému na drevo a k plynovému.

    terinka1 je offline (nepripojený) terinka1

    terinka1
    majkaaa Pozri príspevok
    naozaj mi nevie nikto poradit?
    VYHLADAJ SI NA WEBE FIRMU " REACTION "

    PERFEKTNÉ KRBY NA TEKUTÉ BIO PALIVO, BEZ SMRADU, DYMU, POPOLČEKU. VYHRIEVAJU, SU ELEGANTNÉ A AJ UTULNÉ. ZAVESÍS NA STENU ALEBO POSTAVIS NA ZEM - STOL (PODLA TOHO O AKY TYP IDE). MY MÁME TAKÝTO DOMA Z TEJTO STRÁNKY A JE TO SUPER. A PALIVO SA DÁ TIEŽ DOKUPOVAŤ ZO STRÁNKY.

    JanL je offline (nepripojený) JanL

    JanL
    Pozri sa na stranku flamedecor @ flamedecor.sk
    Tu máš možnosť dať si vyrobiť aj na zákazku presne taký aky si predstavuješ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.