Zavrieť

Porady

ako odstranit vosk na stene?

Dobry den,

potrebovala by som poradit, ako odstranit vosk z cervenej sviecky na stene sytozltej farby. Ked som ju chcela sfuknut, tak tam akosi "vyprskol".

Mam to olupnut alebo zahrievat? Viem, ze na tkanine sa to ma prezehlit cez papier. Ale na stene?

Ak to dam dolu, pravdepodobne zostane mastny flak. Pomoze uz len premalovat? Chyti na to farba?

Mozno ma niekto podobne skusenosti...

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    karin_BA Pozri príspevok
    Dobry den,

    potrebovala by som poradit, ako odstranit vosk z cervenej sviecky na stene sytozltej farby. Ked som ju chcela sfuknut, tak tam akosi "vyprskol".

    Mam to olupnut alebo zahrievat? Viem, ze na tkanine sa to ma prezehlit cez papier. Ale na stene?

    Ak to dam dolu, pravdepodobne zostane mastny flak. Pomoze uz len premalovat? Chyti na to farba?

    Mozno ma niekto podobne skusenosti...

    Dakujem
    Ak sa ten vosk vpil do maľovky, tak tam zostane mastný fľak. Odstránič ho len tak, že oškrabeš tú časť steny, až do hĺbky fľaku a opravíš to stierkou a premaľuješ. Pokiaľ fľak neodstrániš, na tom mieste farba nechytí.

    ako odstranit vosk na stene?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.