Zavrieť

Porady

Téma "PC" nie je len hobby !!

Re: Bodovanie
Ďakujem za feedback, ale túto tému uzatváram, pretože sa tu bavilo dosť mimo témy.
Ak chcete niečo k bodovaniu, založte konkrétnu tému.
V kaviarenských témach som zrušil možnosť prideľovať body, plánujem aj udelené pomazať.

Toľko citát. Po nejakom dlhšom čase by som sa rád vrátil k bodovaniu /nebodovaniu témy "PC-počítače". Je zaradená v nebodovaných hobby témach. Áno - pre veľa ľudí je oblasť PC, net-u .... hobby. Ale to aj účtovníctvo, to aj daňová či právna problematika !!! Richard, som presvedčený, že pre Teba je určite Porada aj hobby. A spočiatku možno bola len hobby .
K čomu smerujem: PC, informácie z netu, to je naša "lopata", základné náradie. Isteže - často aj koníček, hobby. Ale dúfam, že u väčšiny z nás je práca čiastočne aj hobby, lebo ináč s tým môžeme rovno prásknuť a živiť sa nejako ináč, resp. hocičím. Mnohí z Poraďákov by sa venovali len "živeniu sa" a na Poradu by ani nechodili.
Navrhujem, aby v téme "PC - počítače" bolo možné prideľovať body! Samotné body nie sú ani tak dôležité alebo zaujímavé. Ide skôr o princíp: môžem odmeniť bodíkom dobrú a prospešnú radu, ktorá mi pomohla s používaním účtovného softvéru (napríklad), ale nemôžem odmeniť bodíkom minimálne rovnako prospešnú a dobrú radu v oblasti PC na ktorom onen účtovný program funguje??? A bez PC, internetu ... by sme ho mohli kľudne nahradiť starým dobrým ruským ščotom!!!
A navyše sa mi zdá, že keď nejaký dobrý príspevok dostane ocenenie v podobe bodu, či viacerých, všimnú si ho aj viacerí a bude aj im na prospech veci. A koľko-krát sa hrabeme v archíve Porady keď niečo hľadáme ... ??
Richard - zváž, prosím zaradenie, či lepšie povedané preradenie témy "PC - počítače" medzi témy bodované.
Je možné, že je to len môj, resp. len veľmi ojedinelý názor, neviem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    STRELEC Pozri príspevok
    ... PC, informácie z netu, to je naša "lopata", základné náradie.
    Navrhujem, aby v téme "PC - počítače" bolo možné prideľovať body!
    Ja si zasa myslim, ze uctovnik potrebuje k praci pocitac rovnako ako zdravie - (napriklad). Ak mu zateka do kancelarie, tak mozno aj nejaku tu stavebnu radu...

    Skratka - vsetko suvisi s pracou, dokonca aj tema kultura, teda minimalne pre tych, workholikov, ktori su na pokraji psychickeho kolapsu (a nie je nas takychto malo)...

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Súhlasím, akurát že mám v pláne spraviť aj rozdelenie bodov, teda že sa bude dať pozrieť kto z akej rubriky body dostal, aby sa dali body z počítačov a účtovníctva rozlíšiť.

    Takže zatiaľ zapnem bodovanie a neskôr dorobím to rozdelenie bodov. Takisto zapnem bodovanie v niektorých ďalších rubrikách ako napr. stavba.

    Téma "PC" nie je len hobby !!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.