Zavrieť

Porady

Chyba v zapise z OR a doplnenie

Cafte,

ako visim stastie ma neopusta, a tak ako som mal najprv problemy na zivnosti, mam teraz aj na ORSR.

Chcem sa spytat, ORSR mi zapisal s.r.o. - teraz ma vsak kontaktoval jeden sused ze mu chodi posta na moju firmu na jeho adresu, a ked som to prezrel poriadne, zistujem ze je zapisane zle cislo, resp. vymenene supisne za to druhe.

Viete mi poradit aky navrh podat ak chcem zmenit len tento udaj? Ake vsetky dokumenty k tomu potrebujem? Som jednoosobova sro. A este prosim Vas ak viete vysku kolku aky pouzit?

Sudu a zivnosti sa od teraz velkym krokom vyhnem ;-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Záleží na tom, ako ste mali čísla uvedené v Návrhu na zápis a v ostatných listinách. Ak ste chybu spôsobili vy a OR to zapísal v zmysle vášho chybného návrhu, bude potrebné podať návrh na zmenu spolu s príslušným kolkom. V prípade, ak chybu spôsobil OR, treba požiadať o jej nápravu, nie je na to tlačivo,je potrebné napísať žiadosť a presne popísať chybu a jej správne znenie. Žiadosť sa podáva bez poplatku.

    Chyba v zapise z OR a doplnenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.