Zavrieť

Porady

Kontá na podporuju kult. podujatí

Má tu niekto prosim Vás skúsenosti s dotáciami či už od štátu na kultúrne podujatia akéhokoľvek typu. Nejedná sa o jednorázové akcie ale permanentne sa uskutočňujúce kultúrne podujatia. Prosím veľmi by mi pomohla akákoľvek rada kde? ako? čo napísať aby som mal najvačšiu pravdepodobnosť, že takúto dotáciu dostanem. Bol by som veľmi zaviazaný za akúkoľvek odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    samson je offline (nepripojený) samson

    Som typický baran, do všetkého sa vrhám strmhlav, čo vždy neprináša osoh ...viac samson
    Mali by ste bližšie špecifikovať kultúrne podujatia. A ak to kultúrne podujatie má svojich prívržencov skúsiť hľadať medzi nimi sponzorov. Viem, že kultúra nie je šport, kde sa sponzori hľadajú ľahšie.

    adme je offline (nepripojený) adme

    adme
    Nazdar,

    bez specifikacie je to naozaj tazke. V principe ale: treba kontaktovat prislusny odbor samospravy - obec mesto, nasledne ministerstvo skolstva, pod ktore sport patri. Tiez prislusne sportove zvazy, a samozrejme - ako samson naznacil, kontaktovat komercnych sponzorov, tam vsak treba dat pozor - su napriklad fy, ktore podporuju iba urcite sporty, napriklad - iba zimne, alebo iba hokej, futbal, hadzanu, atd. Viem ze dobra - ale iba bartrova spolupraca byva napriklad s Red Bullom.

    ´n joy

    Kontá na podporuju kult. podujatí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.